| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Chip motoru O II 1,9TDi https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=29336 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | mils [ 10.4.12, 17:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Chip motoru O II 1,9TDi |
Zdravím, má někdo praktickou zkušenost s firmou "Diesel Technik" na Kladně? Děkuju |
|
| Autor: | darklord [ 10.4.12, 17:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Chip motoru O II 1,9TDi |
UTFG! http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=54515 http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... 06#p119306 http://www.tuning-forum.org/viewtopic.p ... 2&p=652140 http://www.transporterclub.cz/forum/vie ... 141#p56141 |
|
| Autor: | JeeRKa [ 10.4.12, 17:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Chip motoru O II 1,9TDi |
Darklorde takže pro ty co neví |
|
| Autor: | darklord [ 10.4.12, 18:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Chip motoru O II 1,9TDi |
Nachapem preco si niekto da tolko prace aby zalozil jednu zbytocnu registraciu na fore ale nepouzije google. |
|
| Autor: | JeeRKa [ 10.4.12, 18:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Chip motoru O II 1,9TDi |
Já nechápu proč naše kočka aportuje plyšáky |
|
| Autor: | Jarda S. [ 10.4.12, 19:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Chip motoru O II 1,9TDi |
mils píše: Zdravím, má někdo praktickou zkušenost s firmou "Diesel Technik" na Kladně? Děkuju rozumně a levně tdi fun |
|
| Autor: | Peter50kw [ 10.4.12, 19:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Chip motoru O II 1,9TDi |
Vzdy sa najdu ludia, ktorych stve, ze im motor dobre funguje. Inzinieri v tovarni totiz netusia, co je pre motor najlepsie. Potom pride mudrc, ktory vsetkemu rozumie, zvysi tlak kompresora, prida naftu, prida vsetko a motor ma dvojnasobny vykon a dvojnasobnu zivotnost. Nacipovane auto by som bral len keby bolo zadarmo. |
|
| Autor: | darklord [ 10.4.12, 19:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Chip motoru O II 1,9TDi |
On ho ale asi nechce predavat |
|
| Autor: | mils [ 10.4.12, 20:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Chip motoru O II 1,9TDi |
-> Sadra17 - Děkuju za info. Měls tam auto se kterým jezdíš? -> ostatním chytrákům - Ptal jsem se na osobní zkušenost s firmou, ne jestli by to někdo chtěl či ne. Ani mě nezajímají naduté narážky některých samolibých mudrců. |
|
| Autor: | JeeRKa [ 10.4.12, 20:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Chip motoru O II 1,9TDi |
poděkovat by jsi měl darklordovi |
|
| Autor: | Jarda S. [ 10.4.12, 21:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Chip motoru O II 1,9TDi |
mils nemam auto co by se dalo čipovat, jediná jednotka (když pominu centrál) kterou mam v autě je na ovládání EGR který je odpojený |
|
| Autor: | mils [ 10.4.12, 21:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Chip motoru O II 1,9TDi |
Užijte si to chudaci. |
|
| Autor: | JeeRKa [ 10.4.12, 21:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Chip motoru O II 1,9TDi |
| Autor: | darklord [ 10.4.12, 22:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Chip motoru O II 1,9TDi |
Skoda reagovat. Presne takato reakcia sa da ocakavat. Neurobit nic, a ked niekto poradi tak akurat blbo odsekavat, idealne vulgarne. |
|
| Autor: | kwiko [ 11.4.12, 21:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Chip motoru O II 1,9TDi |
A jasna sadrovina (informacia pri ktorej ani sam autor netusi ci je spravna) s pochvalou |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|