| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Výměna oleje Roomster https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=29403 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | tomvm [ 18.4.12, 07:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Výměna oleje Roomster |
Ahoj kluci, brácha si koupil roomstera a počítač hlásí že má být vyměněn olej. Je tam ten jednoduchý který ukazuje jen teplotu a stav kilometrů. Jde to nějak doma vynulovat, že bysme olej vyměnili sami ? nechce se dávat 1200 Kč za servisku, kde dá se říct nic jinýho stejně neudělají. |
|
| Autor: | MATTESS [ 18.4.12, 08:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Výměna oleje Roomster |
Je velký problem podívat se do návodu nebo si ho stáhnout ze stránek výrobce? Na FI mam nulování takto: Při vypnutém zapalování stiskněte nulovací tlačítko denního počítadla ujeté vzdálenosti a držte je. Zapněte zapalování, na displeji se zobrazí jeden ze servisních intervalů. Nulovací tlačítko držte stisknuté 10 s, tím dojde k vynulování počítadla (na displeji se zobrazí „- - -“ a následně denní počítadlo kilometrů). |
|
| Autor: | tomvm [ 18.4.12, 09:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Výměna oleje Roomster |
Tohle prý brácha zkoušel a nejde to. Zkusím to ale ještě jednou a sám. Nevíš jestli se to nějak změnilo u novějších ? |
|
| Autor: | MATTESS [ 18.4.12, 10:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Výměna oleje Roomster |
Jak jsem psal, podívej se do návodu. Na stránkách výrobce jsou podle období výroby |
|
| Autor: | Ondras83 [ 19.4.12, 16:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Výměna oleje Roomster |
kde kdo s vagem ti to smaze, jestli to je pred faceliftem, jestli po faceliftu, musis mit hex-can kabel nebo jakakoli lepsi diagnostika (atal, kts atd)...prijed, za 50 ti to smaznu |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 19.4.12, 19:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Výměna oleje Roomster |
pokud to nejde tlačítkem tak je tam long life bud překodovat nebo lepší diag vcds |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|