| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| učíme se s MPi https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=29427 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Kachnis [ 21.4.12, 08:51 ] |
| Předmět příspěvku: | učíme se s MPi |
tak borci, pár desetiletí uplynulo a musím se naučit chápat neduhy MPi, začínáme tím, že felda běží po nastartovani bezi na 3 valce, mozna na 2, kdo vi a po zahrati se stava ze pri vyrazeni chcipne..pokud drzi volnobeh dyl(treba pri stani), tak dobry, ale jakmile prijizdim ke krizovatce, postupne podrazuju az mam volnobeh tak pri padani z otacek zdechne. Cim to? Nema to zadny sroubky,kladivka a presto to zlobi, pokrok k prdu |
|
| Autor: | darklord [ 21.4.12, 08:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: učíme se s MPi |
Je to rozbite. Normalne to felda nerobi |
|
| Autor: | michalkatka [ 21.4.12, 08:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: učíme se s MPi |
krištáľovú gulu... a možno po gulách... |
|
| Autor: | kwiko [ 21.4.12, 09:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: učíme se s MPi |
kuknut na sviecky a bude jasne aj bez bolesti. VN modul, vadny vstrek, nizky tlak paliva alebo len netesne sanie |
|
| Autor: | breta1 [ 21.4.12, 09:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: učíme se s MPi |
K tomu stavu po zhřátí - Je to klapka. Zkus jít na http://www.feliciaklub.cz/forum/ a dej do vyhledávače slovo klapka. Vyskočí na tebe přes 1300 výsledků s tímto problémem a většina příspěvků se točí okolo klapky. Zjistíš, že Škodovce se podařil vyrobit neuvěřitelný šmejd, který snad nemá nikde obdoby. A fabrika dělala a dělá bobříka mlčení, místo toho, aby to občasné nastavovaní té prokleté klapky, když už to tak blbě konstrukčně a softwarově vymyslela, dělala zadarmo. |
|
| Autor: | fatal [ 21.4.12, 11:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: učíme se s MPi |
Omrkni nebo rovnou vyměň svíčky, nastav ventilové vůle, změř tlaky, vyčisti klapku, zkontroluj zda si sání nebere vzduch bokem. A pokud tam nebude někde bota, tak poběží jako hodinky. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 21.4.12, 12:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: učíme se s MPi |
musíš skontrolovat tlak v pneumatikách, jak píše darklord je to rozbité porucha bude asi todlenc |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 21.4.12, 12:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: učíme se s MPi |
ventily sací O.25 výfukový O.2O tím začni pak napiš |
|
| Autor: | Kachnis [ 21.4.12, 23:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: učíme se s MPi |
ok, udelam svice, ventily,filtr, ale ta klapka..to mi bude muset nekdo ukazat, prece nerozjebu neco co skoro funguje diky |
|
| Autor: | fatal [ 21.4.12, 23:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: učíme se s MPi |
Myslím že to zvládneš. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 22.4.12, 12:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: učíme se s MPi |
Kachnis píše: ok, udelam svice, ventily,filtr, ale ta klapka..to mi bude muset nekdo ukazat, prece nerozjebu neco co skoro funguje diky já akorát čumím že tu 6 LET vegetuješ a tyto věci nevíš, co se týče hlapky sdělej jen ten plastový dekl vem zubní kartáček namáčej do ředidla 6OOO a vyčisti ji na stříbro a zlato |
|
| Autor: | URU [ 22.4.12, 15:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: učíme se s MPi |
slovacek.milos píše: já akorát čumím že tu 6 LET vegetuješ a tyto věci nevíš... kachnis tu sice už 6 let vegetuje, ale v kategorii zadohrabů a karburátorů |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 22.4.12, 18:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: učíme se s MPi |
uru ale čteš to klapka s resetem od motordiagu se zde řešila stokrát každý ty informace asi hltáme jinak já je hledám abych byl pořád nejchytřejší a všechno hned uměl to patří k mé profesi, taky si dokážu každý týden že jsem debil a tak to chodí |
|
| Autor: | CrazyMan [ 22.4.12, 19:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: učíme se s MPi |
kachnis je guru přes karbece... a litinu |
|
| Autor: | buldozerxxx [ 22.4.12, 22:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: učíme se s MPi |
ahoj Kachnis |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|