| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Favorit MPi https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=29710 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Martin91 [ 28.5.12, 11:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Favorit MPi |
Budu svého spotřebáka předělávat na MPi legalizaci neřeším. Jen mě napadá taková otázka. Chci ty věci MPi dát na motor Fa. 135 věci budou s motoru 136 50kW. Tak se tedy ptám nebude to dělat nějakou neplechu? Ještě mám doma eRkovou vačku tak mě napadlo ji dát do toho motoru. Děda má MPi na fáčku motoru taky ale MPi je z 135 40kW a je to ok a motor je taky 135. |
|
| Autor: | darklord [ 28.5.12, 12:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favorit MPi |
Hlavu dolu na KP 10:1 a vacku daj z 50kW BMM |
|
| Autor: | Pavucina [ 28.5.12, 13:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favorit MPi |
Ja kdyz jsem zkousel vhodnost motoru a MPi pred turbokurou, tak jsem jezdil 3000 km se 136 s s 50 MPI, vacka zaklad a se snizenou hlavou na KP 11 a to celkem na seriovych mapach jezdilo obstojne. Nemel jsem k tomu vyhrady. ALe zkus jak pise darklord, ta vacka by mela pomoc, ja ji jel jen chvili v jednom aute, ale ten motor byl nakej vydechlej, takze nemuzu posoudit zda se stim ma cenu s*at. |
|
| Autor: | Martin91 [ 28.5.12, 13:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favorit MPi |
Tak 50kW BMM je skoro stejný jak z Erka ne ? nepotřebuji z toho letadlo jen se ptám jestli to pojede a nebude to dělat nějakou neplechu... |
|
| Autor: | darklord [ 28.5.12, 13:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favorit MPi |
erko je karbecova, ta je trochu inak posunuta, nemozes sa divat len na celkovy uhol otvorenia... |
|
| Autor: | Martin91 [ 28.5.12, 14:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favorit MPi |
Aha ... a když tam nechám serii bude to na pytel ? |
|
| Autor: | darklord [ 28.5.12, 14:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favorit MPi |
Je to taky problem prehodit vacku? Aspon si aj rozvody spravis |
|
| Autor: | Martin91 [ 28.5.12, 14:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favorit MPi |
No problém to je protože ji nemám |
|
| Autor: | Lamač [ 28.5.12, 14:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favorit MPi |
ja mám jednu bmm na predaj |
|
| Autor: | Jarda S. [ 28.5.12, 14:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favorit MPi |
darklord píše: kedze MPi tam nedas... leda že by sehnal z 97 MPI |
|
| Autor: | Tomas T [ 28.5.12, 19:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favorit MPi |
možná budu rozdělávat motor MPi z 97 |
|
| Autor: | Martin91 [ 29.5.12, 18:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favorit MPi |
No kutit to budu až po technické což je v listopadu takže pokud favorit projde tak tam pak půjde MPi ale scháním věci a info už teď ať potom nenarzím na problém... |
|
| Autor: | Lamač [ 29.5.12, 19:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favorit MPi |
Ešte zháňaj nádrž s čerpadlom.Prípadne urobiť "medzinádrž" na čerpadlo. |
|
| Autor: | Martin91 [ 29.5.12, 19:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favorit MPi |
Jo jo nádrž s čerpadlem to vím ... jen se mi to moc nechce přehazovat tak mě napadlo že bych dal el. čerpadlo mimo nádrž...ale mám strach aby se někde nepodělalo ... asi to předělám vše když už se to bude dělat. |
|
| Autor: | Lamač [ 29.5.12, 20:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favorit MPi |
Preto ti odporúčam aj "medzinádrž",ale je piplačka to urobiť.Malá valcová nádrž do ktorej upevníš čerpadlo z mpi.Plavák z neho odmontuješ.Smer paliva:nádrž favo-palivová pumpa na motore-"medzinádrž s čerpadlom mpi-vstrek.lišta.Prepad:lišta-medzinádrž-nádrž favo.Na bmm fave to fungovalo. Výhodou je,že elektriku k pôvodnému plaváku nechávaš pôvodnú,a aj palivomer.Medzinádrž dáš niekde do motorového priestoru. |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|