| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Felicie 1.3Mpi - teplota https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=29776 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Saša [ 4.6.12, 19:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Felicie 1.3Mpi - teplota |
Dobrý den. Po nastartování studeného motoru teplota letí ručička ukazatele teploty takřka okamžitě vzhůru,zhruba po 1km už je teplota v červeném poli a jde i nadále vzhůru ale motor NEVYVŘE. Termostat je nový originál škoda. Hadice NEJSOU extrémně natlakované,chladicí kapalina čistá. Teplota vyleze takto vysoko jen jednou a pak už ukazuje normálně. A aby toho nebylo málo,tato závada se projevuje jen jednou za den.Poraďte prosím v čem je chyba... Mám podezření na ukazatel teploty na palubovce |
|
| Autor: | Martin91 [ 4.6.12, 20:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicie 1.3Mpi - teplota |
Buď bude špatnej budík nebo kostřící matičky jsou málo dotažený zkus vytýhnout budíky ven na nich je černej plast a pod tím plastem jsou myslím meďené matičky tak je zkus dotáhnout. Potom zkusit druhej ukazatel. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|