Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Felicie 1.3Mpi - teplota
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=29776
Stránka 1 z 1

Autor:  Saša [ 4.6.12, 19:47 ]
Předmět příspěvku:  Felicie 1.3Mpi - teplota

Dobrý den.
Po nastartování studeného motoru teplota letí ručička ukazatele teploty takřka okamžitě vzhůru,zhruba po 1km už je teplota v červeném poli a jde i nadále vzhůru ale motor NEVYVŘE. Termostat je nový originál škoda. Hadice NEJSOU extrémně natlakované,chladicí kapalina čistá. Teplota vyleze takto vysoko jen jednou a pak už ukazuje normálně. A aby toho nebylo málo,tato závada se projevuje jen jednou za den.Poraďte prosím v čem je chyba... Mám podezření na ukazatel teploty na palubovce

Autor:  Martin91 [ 4.6.12, 20:33 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicie 1.3Mpi - teplota

Buď bude špatnej budík nebo kostřící matičky jsou málo dotažený zkus vytýhnout budíky ven na nich je černej plast a pod tím plastem jsou myslím meďené matičky tak je zkus dotáhnout. Potom zkusit druhej ukazatel.
:wink:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/