| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| za tepla nechce startnout https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=29781 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | vééna [ 5.6.12, 09:39 ] |
| Předmět příspěvku: | za tepla nechce startnout |
Dobrý den chtěl bych poradit mám felici 1.3 MPI rok výroby 1997, při teplém motoru nechce startnou,ale tak po 15-30 minutách chytne a zase jede nevíte čím byto mohlo být |
|
| Autor: | MATTESS [ 5.6.12, 09:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: za tepla nechce startnout |
Další, co nechápe sekci časté dotazy...... |
|
| Autor: | darklord [ 5.6.12, 09:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: za tepla nechce startnout |
Uz by to konecne chcelo zaviest IQ test pri registracii! |
|
| Autor: | vééna [ 5.6.12, 10:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: za tepla nechce startnout |
sorry,že sem se zeptal |
|
| Autor: | fatal [ 5.6.12, 10:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: za tepla nechce startnout |
Nic si z nich nedělej, prd ví, tak tě zdrbali že ses sekl v tématu. Normálka. On se někdo najde, kdo poradí... |
|
| Autor: | MATTESS [ 5.6.12, 10:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: za tepla nechce startnout |
A Ty aby sis nekopnul a taky prd poradil Jinak podobné tema tu jistě bude, jen chce trochu snahy než jen čekat, až mi řešení někdo neservíruje pod nos. Třeba zde? viewtopic.php?f=6&t=28271&p=487698&hilit=felicia+nestartuje#p487698 |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|