| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| motor klepe https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=29793 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | zlm [ 6.6.12, 12:04 ] |
| Předmět příspěvku: | motor klepe |
Zdravím všechny,mám octavii 1.9tdi r.v.1997 a při prvním raním startu to v motoru nahoře zaklepe cca10 vteřin pak to běží normálně dával jsem nové hydroštele a je to stejný čistilo se sitko olej.čerpadla myslel sem že to tlačí malo oleje každa rada dobrá dík předem |
|
| Autor: | Lamač [ 6.6.12, 14:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor klepe |
Povedal by som,že to je normálne-dokiaľ to natlakuje olej,tak to zaklepká. |
|
| Autor: | zlm [ 6.6.12, 17:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor klepe |
Je tam nějaký spětný ventyl na olej?Nebo netěstnost? |
|
| Autor: | darklord [ 6.6.12, 17:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor klepe |
Spatny ventil je v olejovom filtri, pokial tam je nejaky shit ala vika alebo podobne, tak s tym nic neurobis. Daj tam poriadny filter (napr MANN) a uvidis rozdiel. |
|
| Autor: | Mex [ 6.6.12, 17:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor klepe |
Já si teda ani v nejmenší nechci hrát na chytrolína, ale nemění se u těchhle TDI jen samotná papírová vložka filtru? |
|
| Autor: | darklord [ 6.6.12, 18:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor klepe |
Aj to je mozne |
|
| Autor: | Jarda S. [ 6.6.12, 20:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor klepe |
okta už má vložku |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 6.6.12, 21:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor klepe |
Mex píše: Já si teda ani v nejmenší nechci hrát na chytrolína, ale nemění se u těchhle TDI jen samotná papírová vložka filtru? sdělaš dekl nad vložkou a musíš vidět olej vložku potáhneš a olej vteče do vany, ale co popisuješ těžko najdeš odpověd jedině nahrát na youtube |
|
| Autor: | Mex [ 7.6.12, 10:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: motor klepe |
Miloši já nic nepopisuju, to autor topicu. Já jen reagoval páč otec měl Toledo 1,9 TDI taky r.v. 1997 tak si pamatuju že už se tam měnila jen vložka. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|