| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Označenie fabie https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=29851 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | skoda [ 13.6.12, 08:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Označenie fabie |
Zdravím vás,čo sa týka škody fabia r.2002, combi 1,9 tdi . Prináleží označenie 1,9 tdi alebo 1,9 tdi PD ? U krátkych,seden, som to PD označenie videl v tech.popisoch. U kombíka to PD bolo a aj nebolo.Má kombík aj pumpu ? Ďakujem. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 13.6.12, 09:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Označenie fabie |
oboje je dobře, pd je pumpe düse je to systém vstřikování |
|
| Autor: | skoda [ 13.6.12, 11:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Označenie fabie |
Má teda 1,9 tdi 74 kw aj pumpu ? Dík |
|
| Autor: | Veteranista [ 13.6.12, 11:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Označenie fabie |
http://de.wikipedia.org/wiki/Pumpe-D%C3%BCse-System |
|
| Autor: | Jarda S. [ 13.6.12, 15:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Označenie fabie |
skoda píše: Má teda 1,9 tdi 74 kw aj pumpu ? Dík ne nemá |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|