| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Pískání https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=29888 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Martin91 [ 19.6.12, 22:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Pískání |
Na fabii I r.v. 2002 1.4 mpi 50kw začalo něco pískat napřed to dělalo když to bylo jen studený a teď to dělá pořád. Podotýkám že je tam klima. Ještě jsem to nějak nezkoumal od čeho to jde ale ať vím po čem mám jít díky za rady. |
|
| Autor: | darklord [ 20.6.12, 01:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pískání |
Remen, bud to ma za sebou alebo mozno nejaky napinak v hajzlu. Skus cvicne na remen kapnut tekuteho mydla ci to prestane, ak ano tak ho rovno vymen. |
|
| Autor: | Martin91 [ 20.6.12, 15:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pískání |
ok díky moc vyzkouším a ozvu se ... |
|
| Autor: | MartinK72 [ 20.6.12, 20:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pískání |
Nikam žádné mýdlo nepatlej. To se dělalo u klíňáků, u plochého řemenu by to pomohlo jen na chvíli, pokud vůbec. Řemen vyměň. |
|
| Autor: | Martin91 [ 20.6.12, 20:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pískání |
chci to jen vyzkošet jestli je to vůbec tím ....pokud bude dám novej samozdřejmně |
|
| Autor: | Ondras83 [ 23.6.12, 17:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pískání |
piska turbo |
|
| Autor: | Martin91 [ 24.6.12, 10:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pískání |
Možná tobě... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|