Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

prestavba (ex.Snížení hlavy Favo ( po doreseni mozno smazat)
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=29921
Stránka 1 z 3

Autor:  trady [ 26.6.12, 01:02 ]
Předmět příspěvku:  prestavba (ex.Snížení hlavy Favo ( po doreseni mozno smazat)

Cus, dneska dávám (úterý) hlavu na repas borcovi do dela hlavy a pritom to necham rovnou snizit, v jakesi tabulce tu na TW sem nasel ze pri snizeni o 1,4mm dojde na kompres 11,4 tim se dostavame na hranici zivotnosti normalniho tesneni z ciny xD (mozna ani to ne) je to dobre nebo vice ci mene? podotykam ze to bude honit akorat karbec ze 613 xD

Autor:  slovacek.milos [ 26.6.12, 07:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Snížení hlavy Favo ( po doreseni mozno smazat)

borec co dělá hlavy ti určitě poradí nejlépe,

Autor:  MartinK72 [ 26.6.12, 07:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: Snížení hlavy Favo ( po doreseni mozno smazat)

Pokud nestavíš závodní auto, tak KP 11,4 je zbytečně moc, motor by nebyl příliž pružný. Optimální pro běžné ježdění u 1.3 OHV je 10,5 - 10,9.

Autor:  fatal [ 26.6.12, 07:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: Snížení hlavy Favo ( po doreseni mozno smazat)

Jediné, co ti mohu poradit je to, že při 9,9:1 na 742 sériové těsnění nemělo žádný problém.

Autor:  trady [ 26.6.12, 07:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: Snížení hlavy Favo ( po doreseni mozno smazat)

Jakoze spodek je 135 favo a hlava taky z fava ale fakt nevim z jakeho... xD

Autor:  john simple [ 26.6.12, 09:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Snížení hlavy Favo ( po doreseni mozno smazat)

taky krmím fávo sedrem z 613, ale ta spotřeba .... :roll:

Autor:  Martin91 [ 26.6.12, 10:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: Snížení hlavy Favo ( po doreseni mozno smazat)

Podle mě je to moc maximálně bych to viděl na 1mm.
:wink:

Autor:  Nepér [ 26.6.12, 11:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Snížení hlavy Favo ( po doreseni mozno smazat)

Komprese se dělá podle vačky. Já bych měl mít s 278° vačkou kompresní poměr 11.0-11.2:1

Autor:  trady [ 26.6.12, 13:17 ]
Předmět příspěvku:  Re: Snížení hlavy Favo ( po doreseni mozno smazat)

doresene, snizi to o cca na hodnotu -1mm, uz to bylo nekdy delane a uz chybelo 0,3mm tj snizi jeste o 0,7mm


TJ doresene, dik lock and delete nebo cosi xD

Autor:  Jarda S. [ 26.6.12, 13:29 ]
Předmět příspěvku:  Re: Snížení hlavy Favo ( po doreseni mozno smazat)

to se dostaneš na kompresi 136

Autor:  Lamač [ 26.6.12, 18:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Snížení hlavy Favo ( po doreseni mozno smazat)

Pri mínuse 1mm z hlavy počítaj ku kompresu cca 0,9.Ku vačke 265/258 mi bolo doporučený kompres 10,5:1. To čínske tesnenie je v poslednom čase takej super kvality,že ti dlhšie neudrží ani sériovú favo136tku.Tak 2-3tkm.Viem o čom hovorím.

Autor:  Jarda S. [ 26.6.12, 20:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: Snížení hlavy Favo ( po doreseni mozno smazat)

těsnění elring nebo poto victor reinz ale ten je dost drahej :wink: na druhou stranu za kvalitu se platí

Autor:  Lamač [ 26.6.12, 20:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: Snížení hlavy Favo ( po doreseni mozno smazat)

Urob poriadne presahy a daj napr. ten elring.A máš na roky pokoj.
A tou tabuľkou na TW sa neriad,favo motor tam nieje.

Autor:  trady [ 26.6.12, 21:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: Snížení hlavy Favo ( po doreseni mozno smazat)

nj je tam jen 136 xD uvidim co a jak, zakazka je uz zadana, a pokud se to podfoukne tak nekd enecham udelat presahy a pokud to po slozeni nebude tect a potom jo tak si uzijou ze jim to budu porad reklamovat xD

Autor:  slovacek.milos [ 26.6.12, 21:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Snížení hlavy Favo ( po doreseni mozno smazat)

Jarda S. píše:
těsnění elring nebo poto victor reinz ale ten je dost drahej :wink: na druhou stranu za kvalitu se platí



si kup těnění obyč z kelly mi to připadá jak svačinový papír :(

na dojetí to dám jinak ne je to jen problém který odsunu o pár měsíců a někoho naseru z mě viktora :wink:

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/