Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

favorit 136 karb. - po zahrati min tahne
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=29974
Stránka 1 z 1

Autor:  lukas.pce [ 3.7.12, 20:57 ]
Předmět příspěvku:  favorit 136 karb. - po zahrati min tahne

Zdravim,
tak pridavam dalsi problem s mym motorem :lol:

pokud ma auto tak 60-70 stupňů (odhad dle budiku, rucicka cca v pulce, mam starý budíky kde by měla bejt provozní teplota kousek pod červeným ne?) tak mi připadá že jede nějak líp, žádnej extrémní rozdíl ale přecejenom. Po zahřatí to je kousek pod tím červeným a auto má menší tah.

Jezdím teda na LPGcko, nastelovany to mam imho celkem dobre, zere to cca 8l plynu. Benál nevím (relativně to na něj jede trochu líp ale to může bejt jenom pocit)

Autor:  michalkatka [ 5.7.12, 23:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: favorit 136 karb. - po zahrati min tahne

to sa nediv, 8l LPG to na spotrebu, ak to chceš živšie povol 1/2 otáčky škrtiaci šroub LPG medzi reduktorom a mixerom...

Autor:  slovacek.milos [ 6.7.12, 20:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: favorit 136 karb. - po zahrati min tahne

ventily :wink:

Autor:  lukas.pce [ 6.7.12, 22:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: favorit 136 karb. - po zahrati min tahne

na ty ventily se podivam, nicmene ted mi zacalo pribrzdovat levy predni kolo takze mam zase co resit :roll:

Autor:  slovacek.milos [ 7.7.12, 12:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: favorit 136 karb. - po zahrati min tahne

tak ti brzdí kolo, povol odvzdušnovák pravděpodobně nic nepoteče sucho

ucpaná hadice vyměnit :oops:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/