| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| favorit 136 karb. - po zahrati min tahne https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=29974 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | lukas.pce [ 3.7.12, 20:57 ] |
| Předmět příspěvku: | favorit 136 karb. - po zahrati min tahne |
Zdravim, tak pridavam dalsi problem s mym motorem pokud ma auto tak 60-70 stupňů (odhad dle budiku, rucicka cca v pulce, mam starý budíky kde by měla bejt provozní teplota kousek pod červeným ne?) tak mi připadá že jede nějak líp, žádnej extrémní rozdíl ale přecejenom. Po zahřatí to je kousek pod tím červeným a auto má menší tah. Jezdím teda na LPGcko, nastelovany to mam imho celkem dobre, zere to cca 8l plynu. Benál nevím (relativně to na něj jede trochu líp ale to může bejt jenom pocit) |
|
| Autor: | michalkatka [ 5.7.12, 23:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: favorit 136 karb. - po zahrati min tahne |
to sa nediv, 8l LPG to na spotrebu, ak to chceš živšie povol 1/2 otáčky škrtiaci šroub LPG medzi reduktorom a mixerom... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 6.7.12, 20:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: favorit 136 karb. - po zahrati min tahne |
ventily |
|
| Autor: | lukas.pce [ 6.7.12, 22:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: favorit 136 karb. - po zahrati min tahne |
na ty ventily se podivam, nicmene ted mi zacalo pribrzdovat levy predni kolo takze mam zase co resit |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 7.7.12, 12:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: favorit 136 karb. - po zahrati min tahne |
tak ti brzdí kolo, povol odvzdušnovák pravděpodobně nic nepoteče sucho ucpaná hadice vyměnit |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|