Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Ukazovateľ množstva paliva fabia 1,9 tdi
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=29991
Stránka 1 z 1

Autor:  skoda [ 6.7.12, 18:54 ]
Předmět příspěvku:  Ukazovateľ množstva paliva fabia 1,9 tdi

Zdravím vás,natankoval som plnú nádrž,urobil asi 100 km,a ručička furt ukazuje plnú nádrž,keď vypnem motor,ručička klesne na nulu. Zasekol sa plavák alebo....... Ďakujem za radu.

Autor:  venda [ 6.7.12, 19:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Ukazovateľ množstva paliva fabia 1,9 tdi

Zůstaň v klidu a počkej až najedeš víc. Ty čtyři až šest litrů co po stovce kilometrů ubyly se na ukazateli nemusí vůbec projevit.

Autor:  slovacek.milos [ 6.7.12, 19:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: Ukazovateľ množstva paliva fabia 1,9 tdi

skočím na mou fábii natočím po hrdlo a 36O km než se pohne rafika z max

Autor:  skoda [ 6.7.12, 21:57 ]
Předmět příspěvku:  Re: Ukazovateľ množstva paliva fabia 1,9 tdi

Dík,takže mám počkať,časom by mala ručička padať smerom k nule.To čo mám fabku,kráko,som zo zvedavosti natankoval plnú aby som bol v obraze,kolko sa dá prejazdiť a porovnať to z dojazdom na počítači.
Ráno mi ešte skapalo osvetlenie prístrojovky,a zasa svieti,som zvedavý ako sa bude správať ďalej,takže poistka to nebola.

Autor:  slovacek.milos [ 7.7.12, 07:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: Ukazovateľ množstva paliva fabia 1,9 tdi

to bude regulátorem co ho máš u vypínače světel stmívání přístrojovky :wink:

Autor:  skoda [ 7.7.12, 11:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: Ukazovateľ množstva paliva fabia 1,9 tdi

Bol som teraz v meste,od natankovania som urazil 180 km,a ručička sa na budíku nádrže pohla,takže funguje to ako má,len som si myslel že pri objeme 45 litrov sa pohne skôr od maxima.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/