| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Ukazovateľ množstva paliva fabia 1,9 tdi https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=29991 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | skoda [ 6.7.12, 18:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Ukazovateľ množstva paliva fabia 1,9 tdi |
Zdravím vás,natankoval som plnú nádrž,urobil asi 100 km,a ručička furt ukazuje plnú nádrž,keď vypnem motor,ručička klesne na nulu. Zasekol sa plavák alebo....... Ďakujem za radu. |
|
| Autor: | venda [ 6.7.12, 19:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ukazovateľ množstva paliva fabia 1,9 tdi |
Zůstaň v klidu a počkej až najedeš víc. Ty čtyři až šest litrů co po stovce kilometrů ubyly se na ukazateli nemusí vůbec projevit. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 6.7.12, 19:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ukazovateľ množstva paliva fabia 1,9 tdi |
skočím na mou fábii natočím po hrdlo a 36O km než se pohne rafika z max |
|
| Autor: | skoda [ 6.7.12, 21:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ukazovateľ množstva paliva fabia 1,9 tdi |
Dík,takže mám počkať,časom by mala ručička padať smerom k nule.To čo mám fabku,kráko,som zo zvedavosti natankoval plnú aby som bol v obraze,kolko sa dá prejazdiť a porovnať to z dojazdom na počítači. Ráno mi ešte skapalo osvetlenie prístrojovky,a zasa svieti,som zvedavý ako sa bude správať ďalej,takže poistka to nebola. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 7.7.12, 07:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ukazovateľ množstva paliva fabia 1,9 tdi |
to bude regulátorem co ho máš u vypínače světel stmívání přístrojovky |
|
| Autor: | skoda [ 7.7.12, 11:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Ukazovateľ množstva paliva fabia 1,9 tdi |
Bol som teraz v meste,od natankovania som urazil 180 km,a ručička sa na budíku nádrže pohla,takže funguje to ako má,len som si myslel že pri objeme 45 litrov sa pohne skôr od maxima. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|