| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Volnobeh nereaguje na nastavenia https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30002 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Pepek [ 8.7.12, 19:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Volnobeh nereaguje na nastavenia |
http://www.youtube.com/watch?v=pTPIpN8m ... e=youtu.be tu je názorná ukážka ako mi padnú otáčky na začiatku idem na sytič a potom pridavam plyn a nechávam na volnobeh. už neviem čo mám urobiť vyčistit alebo už neviem čo karbík je komplet po repase akurát som nemenil ani trysky iba vzdušník 1 stupňa za väčší má to veľlký vplyv? podtlak od bŕzd som kontroloval menil hadice tesnenie atd.. ja už teda neviem čo tam mám naliať shell w-power na prečistenie??? |
|
| Autor: | ferrari [ 8.7.12, 20:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Volnobeh nereaguje na nastavenia |
Ty voe, však ti to ide ako šrotovník PS - a napíš si do profilu, odkiaľ si, možno niekto pomôže... |
|
| Autor: | Pepek [ 8.7.12, 21:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Volnobeh nereaguje na nastavenia |
jak ako šrotovník? motor bol po GO pred dvoma rokmi. od vtedy sa ani nezapiekol ani nič podobné len karburátor mal falošný vzduch čo už som vyriešil. ( sviečky menené ale č 1 stará bola dosť zapečená trebalo obrovskú silu to povoliť až sa zlomila vejpúl) |
|
| Autor: | Lamač [ 9.7.12, 12:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Volnobeh nereaguje na nastavenia |
no tak daj všetky sviečky rovnaké a nové,a ako píše Ferrari,zapaľovanie,ventily a karbec |
|
| Autor: | Pepek [ 9.7.12, 13:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Volnobeh nereaguje na nastavenia |
Tak v skratke ako na tie ventily??? čo an to potrebujem? ešte som to nerobil |
|
| Autor: | Pepek [ 9.7.12, 13:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Volnobeh nereaguje na nastavenia |
Odporúčate tento postup? akurát neviem čo sú sparove merky |
|
| Autor: | Viky [ 9.7.12, 13:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Volnobeh nereaguje na nastavenia |
To jsou takovy tenky tvrdy plisky, ktery se strcej do mezery a kontroluje se s nima vule. |
|
| Autor: | JeeRKa [ 9.7.12, 14:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Volnobeh nereaguje na nastavenia |
a predstih seridit .. a odtrh kladivka v rozdelovaci |
|
| Autor: | Lamač [ 9.7.12, 15:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Volnobeh nereaguje na nastavenia |
Radšej to daj niekomu urobiť... |
|
| Autor: | Pepek [ 9.7.12, 16:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Volnobeh nereaguje na nastavenia |
tiež to tak vidím čo sa týka motora tak jediné čo som zatiaľ nastavil dobre je predstih bez lampy |
|
| Autor: | Lamač [ 9.7.12, 17:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Volnobeh nereaguje na nastavenia |
No ked to bolo bez lampy,tak to asi veľmi dobre a presne nebude. |
|
| Autor: | Pepek [ 9.7.12, 21:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Volnobeh nereaguje na nastavenia |
starý pán cez škodovky meral a povedal že celkom ok |
|
| Autor: | JeeRKa [ 9.7.12, 22:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Volnobeh nereaguje na nastavenia |
Pepek píše: tiež to tak vidím čo sa týka motora tak jediné čo som zatiaľ nastavil dobre je predstih bez lampy hej nic ve zlém .. ale mě ten předstih příjde právě uplně roz*****ý ... ale těžko soudit podle pár sec. videa |
|
| Autor: | Pepek [ 10.7.12, 08:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Volnobeh nereaguje na nastavenia |
teóriu mám naštudovanú dosť dobre al aj tak niesom automechanik v motore sa preto nerád babrem ale zas nemám 200€ aby som dal dajakému týpkvoi ktorému to zabere pár minút:) plecharina a elektrika to je moje ale motor ma nemá rád a btw na rapide som predstih nenastavoval zatial ešte mám otázočku menil dakto z vás silentbloky? ide krásne tichúčko ale strašne trasie je to normálne? (pri nízkych otáčkach) |
|
| Autor: | Lamač [ 11.7.12, 21:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Volnobeh nereaguje na nastavenia |
Predstih je to najhlavnejšie a od oka ho nikdy presne nenastaviš. |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|