Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

fabia 1,2htp 47kw po nastartování někdy chcípne
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30034
Stránka 1 z 1

Autor:  Ladisco [ 15.7.12, 11:47 ]
Předmět příspěvku:  fabia 1,2htp 47kw po nastartování někdy chcípne

zdravím fabia 1,2htp 47kw r.v2004 najeto 102tis. Po nastartování at už studený nebo teplý motor auto někdy chcípne
Motor chytne perfektně otačky se zvenou a zhoupnou až pomalu něke dolu na otačkoměru něky se to vzpamatuje a někdy ne. Pokud staruju s trochu plynem tak se to nestane protože tomu přidávám to je jasné. Auto bylo na technické a emise na 1. Tak poradte čím by to mohlo být díky.

Autor:  slovacek.milos [ 15.7.12, 12:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: fabia 1,2htp 47kw po nastartování někdy chcípne

mrkni vagem do paměti závad, a změř tlak paliva kolik je když auto chcípne pak napiš miloš

Autor:  Ladisco [ 20.7.12, 19:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: fabia 1,2htp 47kw po nastartování někdy chcípne

jakm mám změřit tlak paliva

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/