| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| fabia 1,2htp 47kw po nastartování někdy chcípne https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30034 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Ladisco [ 15.7.12, 11:47 ] |
| Předmět příspěvku: | fabia 1,2htp 47kw po nastartování někdy chcípne |
zdravím fabia 1,2htp 47kw r.v2004 najeto 102tis. Po nastartování at už studený nebo teplý motor auto někdy chcípne Motor chytne perfektně otačky se zvenou a zhoupnou až pomalu něke dolu na otačkoměru něky se to vzpamatuje a někdy ne. Pokud staruju s trochu plynem tak se to nestane protože tomu přidávám to je jasné. Auto bylo na technické a emise na 1. Tak poradte čím by to mohlo být díky. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 15.7.12, 12:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: fabia 1,2htp 47kw po nastartování někdy chcípne |
mrkni vagem do paměti závad, a změř tlak paliva kolik je když auto chcípne pak napiš miloš |
|
| Autor: | Ladisco [ 20.7.12, 19:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: fabia 1,2htp 47kw po nastartování někdy chcípne |
jakm mám změřit tlak paliva |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|