Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Fabia-kolisani volnobehu
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30068
Stránka 1 z 1

Autor:  lukyno [ 22.7.12, 00:47 ]
Předmět příspěvku:  Fabia-kolisani volnobehu

Zdravim,mam tu na opravu fabii 1,4MPI 50kW,na volnobeh kolisaji otacky,z 800 skoci na 1000 a hned na 500 a taklhle je to porad dokola. Vymenil jsem svicky,lambda sondu a trosku se to zlepsilo,ale zadna hitparada to neni. Na VAGu zadna chyba. nejake zkusenosti??

Autor:  škodovka [ 22.7.12, 10:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Fabia-kolisani volnobehu

Vycistit skrtici klapku, popripade jestli ti nekde nejde falesny vzduch ;)

Autor:  lukyno [ 22.7.12, 13:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Fabia-kolisani volnobehu

jo ta klapka me taky napadla,uz ji mam vycistenou a je to OK :)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/