| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Fabia-kolisani volnobehu https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30068 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | lukyno [ 22.7.12, 00:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Fabia-kolisani volnobehu |
Zdravim,mam tu na opravu fabii 1,4MPI 50kW,na volnobeh kolisaji otacky,z 800 skoci na 1000 a hned na 500 a taklhle je to porad dokola. Vymenil jsem svicky,lambda sondu a trosku se to zlepsilo,ale zadna hitparada to neni. Na VAGu zadna chyba. nejake zkusenosti?? |
|
| Autor: | škodovka [ 22.7.12, 10:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia-kolisani volnobehu |
Vycistit skrtici klapku, popripade jestli ti nekde nejde falesny vzduch |
|
| Autor: | lukyno [ 22.7.12, 13:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia-kolisani volnobehu |
jo ta klapka me taky napadla,uz ji mam vycistenou a je to OK |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|