Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

vykon fabia tdi
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30085
Stránka 1 z 1

Autor:  buldozerxxx [ 23.7.12, 20:31 ]
Předmět příspěvku:  vykon fabia tdi

mam jen strucny dotaz co muze u fabia 1.9tdi pd 74kw zpusobit ze napriklad pri : rozjeti jednicky a nasledne zarazeni dvojky ma auto jakoby diru ve vykonu a pak jede..jako prodleva nez se zase chytne..auto jinak taha jak drak ..vaha vzduchu nova (bosch) a turbo vycistene a serizene a bez nejake zmeny..klasicke tdi v octave 66,81kw nebo peugeot 2.0hdi to nedela..u nich zaradim a jde to hned jak ma..diky za rady..este dodam ze diagnostika je cista...

Autor:  Jarda S. [ 23.7.12, 20:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: vykon fabia tdi

je to normální, fábka má blbou převodovku moc velký mezery mezi rychlostma tak potom chvilku trvá než se zase roztočí turbo

Autor:  buldozerxxx [ 23.7.12, 20:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: vykon fabia tdi

aha...mne ta prodleva prijde dlouha..kamarad ma octavu 81kw a co prerazeni to proste jde hned..ja zaradim a ma prodlevu...mne to uplne sere....jemu to jede tak zlehka...

Autor:  slovacek.milos [ 23.7.12, 21:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: vykon fabia tdi

máš těžko pokut ti připadá :roll: každý má sví :oops:

Autor:  Jiri [ 24.7.12, 22:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: vykon fabia tdi

no ja zrovna dneska jel s fabkou TDi PD 74Kw a zadna dira tam nebyla

Autor:  Ondras83 [ 24.7.12, 22:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: vykon fabia tdi

presne, zadna dira tam bejt nema, normalne to i kolikrat na 2jku hrabne

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/