| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| vykon fabia tdi https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30085 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | buldozerxxx [ 23.7.12, 20:31 ] |
| Předmět příspěvku: | vykon fabia tdi |
mam jen strucny dotaz co muze u fabia 1.9tdi pd 74kw zpusobit ze napriklad pri : rozjeti jednicky a nasledne zarazeni dvojky ma auto jakoby diru ve vykonu a pak jede..jako prodleva nez se zase chytne..auto jinak taha jak drak ..vaha vzduchu nova (bosch) a turbo vycistene a serizene a bez nejake zmeny..klasicke tdi v octave 66,81kw nebo peugeot 2.0hdi to nedela..u nich zaradim a jde to hned jak ma..diky za rady..este dodam ze diagnostika je cista... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 23.7.12, 20:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vykon fabia tdi |
je to normální, fábka má blbou převodovku moc velký mezery mezi rychlostma tak potom chvilku trvá než se zase roztočí turbo |
|
| Autor: | buldozerxxx [ 23.7.12, 20:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vykon fabia tdi |
aha...mne ta prodleva prijde dlouha..kamarad ma octavu 81kw a co prerazeni to proste jde hned..ja zaradim a ma prodlevu...mne to uplne sere....jemu to jede tak zlehka... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 23.7.12, 21:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vykon fabia tdi |
máš těžko pokut ti připadá |
|
| Autor: | Jiri [ 24.7.12, 22:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vykon fabia tdi |
no ja zrovna dneska jel s fabkou TDi PD 74Kw a zadna dira tam nebyla |
|
| Autor: | Ondras83 [ 24.7.12, 22:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vykon fabia tdi |
presne, zadna dira tam bejt nema, normalne to i kolikrat na 2jku hrabne |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|