| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| NEJDE NASTARTOVAť https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30120 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | zipppoo [ 29.7.12, 20:08 ] |
| Předmět příspěvku: | NEJDE NASTARTOVAť |
zdravím ... raz som išiel naštartovať a chytilo mi to na tretí krát... tak o dva dni kúpim nové sviečky a jak idem za kamarátom tak auto zrazu ide strašne tažko do menšieho kopca ledva na 2 stupni... a teda vymenili sme sviečky.... auto po tom nejde naštartovať ani na 5 krát... kukal som štartovaciu lištu + sviečky všetko oukey .... potom sme s kamarátom zistili že nejde skoro žiaden benzín cez hadičku do motora... čo to môže byť ? chytilo to lepšie keď sa striekal štartovací spej ale i tak nenabehol...čím ot môže byť ? Mám feliciu 1,3 mpi benzín + lpg (tento problém nastal ked som stále jazdil na benzín) |
|
| Autor: | Milan Koukal [ 29.7.12, 20:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: NEJDE NASTARTOVAť |
ucpaný palivový filtr(je zespodu u nádrže) popřípadě KO palivové čerpadlo. |
|
| Autor: | zipppoo [ 29.7.12, 21:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: NEJDE NASTARTOVAť |
a ako ziistím ze je ko cerpadlo ? |
|
| Autor: | 21lucas [ 29.7.12, 21:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: NEJDE NASTARTOVAť |
zapnes zapalovani a poslouchas jestli tlaci v nadrzi ne ? |
|
| Autor: | Lamač [ 29.7.12, 21:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: NEJDE NASTARTOVAť |
Skôr by som tipol ten filter,je k nemu trošku blbší prístup,tak každý dlabe na jeho výmenu. |
|
| Autor: | zipppoo [ 1.8.12, 11:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: NEJDE NASTARTOVAť |
múze byt na pričine relatko v poistkovej skrine ? |
|
| Autor: | kwiko [ 12.8.12, 13:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: NEJDE NASTARTOVAť |
statisticky ani moc nie mas KO cerpadlo alebo uplne zapchaty filter. Rele cerpadla riadi ECU motora. ked otocis klucik tak sa zapne na 1-2s a potom sa vypne az do chvyle ked ECU nezaznamena ze sa toci motorom. Rele sa da nahradit kablovou prepojkou, alebo len dat dole plastovy kryt a zopnut kotvu rukou... |
|
| Autor: | zipppoo [ 13.8.12, 18:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: NEJDE NASTARTOVAť |
akonahle vymenil relatko už to ide |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|