| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| lambda sonda https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30152 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | JannyMi [ 3.8.12, 21:35 ] |
| Předmět příspěvku: | lambda sonda |
mal len jednu malicku otazku vo favoritoch lamba sondy boli už aj z vyhrievanim alebo bez ?? lebo ked sa mi zohreja auto tak ide normalne |
|
| Autor: | Lamač [ 3.8.12, 21:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: lambda sonda |
Každá jedna sonda pracuje správne až ked sa zohreje na určitú teplotu |
|
| Autor: | Jarda S. [ 3.8.12, 22:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: lambda sonda |
JannyMi píše: mal len jednu malicku otazku vo favoritoch lamba sondy boli už aj z vyhrievanim alebo bez ?? lebo ked sa mi zohreja auto tak ide normalne ano má, proč myslíš že do ní jdou čtyři dráty ? |
|
| Autor: | JannyMi [ 4.8.12, 11:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: lambda sonda |
neviem este som to nestudoval |
|
| Autor: | michalkatka [ 4.8.12, 21:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: lambda sonda |
jeden je zem, jeden signál a dva sú napájanie vyhrievania.... |
|
| Autor: | JannyMi [ 5.8.12, 08:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: lambda sonda |
vdaka |
|
| Autor: | Viky [ 5.8.12, 09:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: lambda sonda |
On ten motor zacne regulovat az kdyz se ohreje. Zahrati lambdy samotny trva tak minutu. Kdyz se tu podivas po foru, najdes urcite i lambda indikator, kterej dokaze zjistit co leze z lamdby. Docela slusne se pozna, co ze to ten motor vyvadi. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|