Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

lambda sonda
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30152
Stránka 1 z 1

Autor:  JannyMi [ 3.8.12, 21:35 ]
Předmět příspěvku:  lambda sonda

mal len jednu malicku otazku vo favoritoch lamba sondy boli už aj z vyhrievanim alebo bez ?? lebo ked sa mi zohreja auto tak ide normalne

Autor:  Lamač [ 3.8.12, 21:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: lambda sonda

Každá jedna sonda pracuje správne až ked sa zohreje na určitú teplotu

Autor:  Jarda S. [ 3.8.12, 22:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: lambda sonda

JannyMi píše:
mal len jednu malicku otazku vo favoritoch lamba sondy boli už aj z vyhrievanim alebo bez ?? lebo ked sa mi zohreja auto tak ide normalne

ano má, proč myslíš že do ní jdou čtyři dráty ?

Autor:  JannyMi [ 4.8.12, 11:43 ]
Předmět příspěvku:  Re: lambda sonda

neviem este som to nestudoval

Autor:  michalkatka [ 4.8.12, 21:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: lambda sonda

jeden je zem, jeden signál a dva sú napájanie vyhrievania....

Autor:  JannyMi [ 5.8.12, 08:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: lambda sonda

vdaka :)

Autor:  Viky [ 5.8.12, 09:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: lambda sonda

On ten motor zacne regulovat az kdyz se ohreje. Zahrati lambdy samotny trva tak minutu. Kdyz se tu podivas po foru, najdes urcite i lambda indikator, kterej dokaze zjistit co leze z lamdby. Docela slusne se pozna, co ze to ten motor vyvadi.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/