|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvek: 1 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
dajanek
Registrován: 14.12.10, 18:29 Příspěvky: 21
|
 trhnutí při startu
zdravím všechny. Mám takový problém u feldy 1.6 mpi. Pokud motor startuji za tepla není problém v ničem. Ten nastává, až je motor studený, kdy při startování, chce motor naskočit, a z ničeho nic sebou motor škubne-sekne a volnoběžka ve startéru začne prokluzovat. Když to zkouším napodruhé, tak už naskočí motor okamžitě po klíčku. Tím škubnutím jsem už vyměnil během chvíly 2 volnoběžky ve startéru, čím to je? Dík za odp.
|
| 17.8.12, 09:14 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvek: 1 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|