Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 18:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
 Rozvody felicia 1.9d 
Autor Zpráva

Registrován: 18.8.12, 12:01
Příspěvky: 3
Příspěvek Rozvody felicia 1.9d
Chcem sa spytat ako nastavim rozvody? pri montovani remena som zotrel znacky a motor pri pretoceni rukou sa zasekne.


18.8.12, 12:34
Profil
Příspěvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Rozvody felicia 1.9d
žádné značky tam nenisu,


na nějaké značky to dělá tak akorát volajaký kokot a pak totaky nefunguje


musíš dostat kliku na nulu, v tom okně blíž k přvodovce ti naskočí taková velká značka a pak v tom okně k motoru ti skočí čárečka nula, je to nahoře v převodovce u motoru taková ucpávka,

pak musíš mmít přípravek na vačku na druhé straně asi 4mm a tu vačku zaaretzuje, sroub ozubeneého kola na vačce povolíš o 18O stupnů a zboku kolo srazíč aby ylo volné

pak musíš zaaretovat kolo čerpadlašestkou vrtákem nahoře, kolo povolíš třikrát M6 pak našponuješč řemen, utíáhneš kolo vačky, čerpadlo, vytáhneš přípravky protočíš a skontroluješ

juestli to nechápeš tak prostě napiš začněm třeba od kliky postupně až to pochopíš miloš


18.8.12, 16:01
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 2.10.08, 09:49
Příspěvky: 3491
Bydliště: Kopřivnice > (okr. Novy Jicin > Kraj Moravskoslezký > CZ > Evropa > Planeta země >
Příspěvek Re: Rozvody felicia 1.9d
Když nevíš tak to nedělej... v užitečných odkazech je dilenska prirucka, to si nastuduj, najdes tam uzitecne veci


18.8.12, 18:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: Rozvody felicia 1.9d
trady blbý je že potal má jen jenden příspěvek a neví o co de a na to musíš mít i odvahu :oops:


19.8.12, 17:38
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Rozvody felicia 1.9d
na vačku se dá použít 17 klíč :D

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


19.8.12, 19:41
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.021s | 12 Queries | GZIP : Off ]