|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
potal
Registrován: 18.8.12, 12:01 Příspěvky: 3
|
 Rozvody felicia 1.9d
Chcem sa spytat ako nastavim rozvody? pri montovani remena som zotrel znacky a motor pri pretoceni rukou sa zasekne.
|
| 18.8.12, 12:34 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Rozvody felicia 1.9d
žádné značky tam nenisu,
na nějaké značky to dělá tak akorát volajaký kokot a pak totaky nefunguje
musíš dostat kliku na nulu, v tom okně blíž k přvodovce ti naskočí taková velká značka a pak v tom okně k motoru ti skočí čárečka nula, je to nahoře v převodovce u motoru taková ucpávka,
pak musíš mmít přípravek na vačku na druhé straně asi 4mm a tu vačku zaaretzuje, sroub ozubeneého kola na vačce povolíš o 18O stupnů a zboku kolo srazíč aby ylo volné
pak musíš zaaretovat kolo čerpadlašestkou vrtákem nahoře, kolo povolíš třikrát M6 pak našponuješč řemen, utíáhneš kolo vačky, čerpadlo, vytáhneš přípravky protočíš a skontroluješ
juestli to nechápeš tak prostě napiš začněm třeba od kliky postupně až to pochopíš miloš
|
| 18.8.12, 16:01 |
|
 |
|
trady
Registrován: 2.10.08, 09:49 Příspěvky: 3491 Bydliště: Kopřivnice > (okr. Novy Jicin > Kraj Moravskoslezký > CZ > Evropa > Planeta země >
|
 Re: Rozvody felicia 1.9d
Když nevíš tak to nedělej... v užitečných odkazech je dilenska prirucka, to si nastuduj, najdes tam uzitecne veci
|
| 18.8.12, 18:16 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
 Re: Rozvody felicia 1.9d
trady blbý je že potal má jen jenden příspěvek a neví o co de a na to musíš mít i odvahu 
|
| 19.8.12, 17:38 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Rozvody felicia 1.9d
na vačku se dá použít 17 klíč 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 19.8.12, 19:41 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|