Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

lambda do Š120
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30266
Stránka 1 z 1

Autor:  Kachnis [ 26.8.12, 10:21 ]
Předmět příspěvku:  lambda do Š120

klukové, nemůžu najít to schéma na měření lambda čísla, tuším, že Viky ho vkládal..

Autor:  jansjans [ 26.8.12, 13:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: lambda do Š120

Není to tohle?
Obrázek

http://goo.gl/G8XN6

Autor:  Viky [ 26.8.12, 21:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: lambda do Š120

Tohle je to slozitejsi s jednoduchym zobrazenim. Je na to potreba nejakej vhodnej OZ, myslim ze Matthes tenkrat delal pokusnou verzi.

Dobry pro vestavbu do auta. To druhy ma LEDek vic (10?), takze se to do palubky hur cpe, ale ukazuje to vic (vetsinou zbytecnych) informaci.

Autor:  Viky [ 26.8.12, 22:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: lambda do Š120

Kuk: viewtopic.php?f=6&t=20919

Autor:  Kachnis [ 27.8.12, 12:31 ]
Předmět příspěvku:  Re: lambda do Š120

já tomu nerozumim, chci schema na ten tišťáček, co má Viky vyfocenej na obrazku..to s A277D ..díky

Autor:  Viky [ 27.8.12, 15:28 ]
Předmět příspěvku:  Re: lambda do Š120

Nemam.

Je to katalogovy zapojeni A277D.
Asi tak:
http://www.google.cz/images?hl=cs&q=a277d+schema

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/