| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| lambda do Š120 https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30266 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Kachnis [ 26.8.12, 10:21 ] |
| Předmět příspěvku: | lambda do Š120 |
klukové, nemůžu najít to schéma na měření lambda čísla, tuším, že Viky ho vkládal.. |
|
| Autor: | jansjans [ 26.8.12, 13:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: lambda do Š120 |
Není to tohle? ![]() http://goo.gl/G8XN6 |
|
| Autor: | Viky [ 26.8.12, 21:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: lambda do Š120 |
Tohle je to slozitejsi s jednoduchym zobrazenim. Je na to potreba nejakej vhodnej OZ, myslim ze Matthes tenkrat delal pokusnou verzi. Dobry pro vestavbu do auta. To druhy ma LEDek vic (10?), takze se to do palubky hur cpe, ale ukazuje to vic (vetsinou zbytecnych) informaci. |
|
| Autor: | Viky [ 26.8.12, 22:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: lambda do Š120 |
Kuk: viewtopic.php?f=6&t=20919 |
|
| Autor: | Kachnis [ 27.8.12, 12:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: lambda do Š120 |
já tomu nerozumim, chci schema na ten tišťáček, co má Viky vyfocenej na obrazku..to s A277D ..díky |
|
| Autor: | Viky [ 27.8.12, 15:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: lambda do Š120 |
Nemam. Je to katalogovy zapojeni A277D. Asi tak: http://www.google.cz/images?hl=cs&q=a277d+schema |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|