Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Škoda 120L volnoběh
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30276
Stránka 1 z 1

Autor:  alda [ 27.8.12, 11:09 ]
Předmět příspěvku:  Škoda 120L volnoběh

Zhruba po 2měsíčním stání jsem vyjel s autem a když jsem zastavil u semaforu s již zahřátým motorem a vyřazeným sytičem, tak jakmile jsem sundal nohu z plynu tak motor hned zhasnul. Tohle se opakovalo i podruhé, tak jsem motor trochu při další jízdě vytočil, jenže pak sice motor nezhasínal, ale volnoběh se zvedl asi na 1000ot. Taky teď jde motor z otáček po uvolnění pedálu plynu velice pomalu dolu a chod motoru je nepravidelný. Zavírá špatně škrtící klapka nebo se někde "profouklo" těsnění v karbecu a přisává falešný vzduch?
Předem dík za vaše názory.

Autor:  ferrari [ 28.8.12, 10:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: Škoda 120L volnoběh

Ako prvé vymeň O krúžky na na skrutkách nastavovania bohatosti a voľnobehu a nastav voľnobeh.

Autor:  fatal [ 28.8.12, 12:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: Škoda 120L volnoběh

Rozhýbej druhou komoru, je možné že se ti zasekla pootevřená.

Autor:  ventYl [ 28.8.12, 12:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: Škoda 120L volnoběh

skapinanie moze byt sposobene unikom benzinu z akceleracnej pumpy. tiez som mal ten isty problem tiez po zhruba 2 mesacnom stani.
a ten zvyseny volnobeh bud zaseknuta klapka 2. komory, alebo ti praskla/zvliekla sa vratna pruzina na klapke 1. stupna

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/