| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Škoda 120L volnoběh https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30276 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | alda [ 27.8.12, 11:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Škoda 120L volnoběh |
Zhruba po 2měsíčním stání jsem vyjel s autem a když jsem zastavil u semaforu s již zahřátým motorem a vyřazeným sytičem, tak jakmile jsem sundal nohu z plynu tak motor hned zhasnul. Tohle se opakovalo i podruhé, tak jsem motor trochu při další jízdě vytočil, jenže pak sice motor nezhasínal, ale volnoběh se zvedl asi na 1000ot. Taky teď jde motor z otáček po uvolnění pedálu plynu velice pomalu dolu a chod motoru je nepravidelný. Zavírá špatně škrtící klapka nebo se někde "profouklo" těsnění v karbecu a přisává falešný vzduch? Předem dík za vaše názory. |
|
| Autor: | ferrari [ 28.8.12, 10:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Škoda 120L volnoběh |
Ako prvé vymeň O krúžky na na skrutkách nastavovania bohatosti a voľnobehu a nastav voľnobeh. |
|
| Autor: | fatal [ 28.8.12, 12:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Škoda 120L volnoběh |
Rozhýbej druhou komoru, je možné že se ti zasekla pootevřená. |
|
| Autor: | ventYl [ 28.8.12, 12:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Škoda 120L volnoběh |
skapinanie moze byt sposobene unikom benzinu z akceleracnej pumpy. tiez som mal ten isty problem tiez po zhruba 2 mesacnom stani. a ten zvyseny volnobeh bud zaseknuta klapka 2. komory, alebo ti praskla/zvliekla sa vratna pruzina na klapke 1. stupna |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|