| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| hýbání výfukového potrubí Forman při zpátečce https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30350 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Fojttmutt [ 10.9.12, 21:38 ] |
| Předmět příspěvku: | hýbání výfukového potrubí Forman při zpátečce |
Zdravím, minulí čtvrtek jsem si v servise dával místo katalyzátoru potrubí a ted už tam není katalyzátor a střední a poslední tlumič, ale jen potrubí a 2x tlumič. No a problém je v tom, že při zpátečce se výfukové potrbubí zvedne a mlátí do podlahy. Gumové držáky tam jsou nové, všude to vysí jak má, žádná vypadlá pojistka, všechno dotáhlé -šroubky....čím to, že to mlátí ? Dokonce při rychlém rozjedu do předu slyším, jak poslední díl výfuku, to koleno ohlé k podlaze jak bouchá do podlahy... Vůbec to nechápu, s katalyzátorem to bylo Ok. Rady ? díky |
|
| Autor: | michalkatka [ 11.9.12, 00:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: hýbání výfukového potrubí Forman při zpátečce |
trubku nenavarili, alebo nespojili do presnej montážnej polohy, bude to vyosené a mláti to do podlaky, alebo do zadnej nápravy... |
|
| Autor: | trady [ 11.9.12, 11:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: hýbání výfukového potrubí Forman při zpátečce |
jojo, jak pise michal, nebude to dobre namontovane ta trubka, ocihni jestli to je v ose a neprovesuje se ti to v tom miste |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|