Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

hýbání výfukového potrubí Forman při zpátečce
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30350
Stránka 1 z 1

Autor:  Fojttmutt [ 10.9.12, 21:38 ]
Předmět příspěvku:  hýbání výfukového potrubí Forman při zpátečce

Zdravím,
minulí čtvrtek jsem si v servise dával místo katalyzátoru potrubí a ted už tam není katalyzátor a střední a poslední tlumič, ale jen potrubí a 2x tlumič. No a problém je v tom, že při zpátečce se výfukové potrbubí zvedne a mlátí do podlahy. Gumové držáky tam jsou nové, všude to vysí jak má, žádná vypadlá pojistka, všechno dotáhlé -šroubky....čím to, že to mlátí ?
Dokonce při rychlém rozjedu do předu slyším, jak poslední díl výfuku, to koleno ohlé k podlaze jak bouchá do podlahy...
Vůbec to nechápu, s katalyzátorem to bylo Ok.
Rady ? díky

Autor:  michalkatka [ 11.9.12, 00:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: hýbání výfukového potrubí Forman při zpátečce

trubku nenavarili, alebo nespojili do presnej montážnej polohy, bude to vyosené a mláti to do podlaky, alebo do zadnej nápravy...

Autor:  trady [ 11.9.12, 11:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: hýbání výfukového potrubí Forman při zpátečce

jojo, jak pise michal, nebude to dobre namontovane ta trubka, ocihni jestli to je v ose a neprovesuje se ti to v tom miste

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/