| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Nízke otáčky BMM https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30383 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Lamač [ 17.9.12, 20:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Nízke otáčky BMM |
Mám tu jedno favo bmm a voľnobežné otáčky točí na cca 400-500,takže ide to len tak tak.Otáčkomer ok,vymenené čidlo teploty,lambda ok.Kde je sakra problém?Vag kábel momentálne mimo prevádzky,blik kod neukazuje žiadnu chybu.Diky za nápady |
|
| Autor: | CROWACK [ 17.9.12, 20:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nízke otáčky BMM |
proveď "starý start" a nahlaš jestli to pomohlo |
|
| Autor: | Lamač [ 17.9.12, 20:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nízke otáčky BMM |
No to mi nejak nenapadlo.Diky |
|
| Autor: | varok [ 19.9.12, 14:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nízke otáčky BMM |
Blikací moc prý jde jen na těch úplně prvních fávech BMM. Ty poslední už to neměly. |
|
| Autor: | Lamač [ 20.9.12, 17:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nízke otáčky BMM |
Tak starý štart to dal doporiadku,diky.Varok: to neviem,zvyčajne to použijem ako núdzovku (odišiel mi kábel),ale nejak som ešte netrafil kus na ktorom to nefungovalo. |
|
| Autor: | varok [ 21.9.12, 14:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nízke otáčky BMM |
Aha, sám nevím. V knížce od Andrta je napsáno, že to fungovalo jen na prvních fávech BMM, pak už tam prý ta funkce nebyla. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|