Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

sada na GO motoru
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30394
Stránka 1 z 1

Autor:  Uzovkar [ 19.9.12, 16:12 ]
Předmět příspěvku:  sada na GO motoru

Zdravim, je tahle sada v pořádku? Myslim tim ty lišky ve válci, tu hranu u pístu....

Autor:  darklord [ 19.9.12, 16:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: sada na GO motoru

Ved je to hrdzave aj zvnutra vloziek...

Autor:  Jarda S. [ 19.9.12, 17:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: sada na GO motoru

úplně košér to nejni ale nic co by z toho dělalo nepoužitelnej krám ale 105 sada se dá sehnat i výhodnějc a v lepším stavu

Autor:  Uzovkar [ 19.9.12, 17:19 ]
Předmět příspěvku:  Re: sada na GO motoru

Dobrý, brát to nebudu. Díky :)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/