| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| sada na GO motoru https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30394 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Uzovkar [ 19.9.12, 16:12 ] |
| Předmět příspěvku: | sada na GO motoru |
Zdravim, je tahle sada v pořádku? Myslim tim ty lišky ve válci, tu hranu u pístu.... |
|
| Autor: | darklord [ 19.9.12, 16:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: sada na GO motoru |
Ved je to hrdzave aj zvnutra vloziek... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 19.9.12, 17:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: sada na GO motoru |
úplně košér to nejni ale nic co by z toho dělalo nepoužitelnej krám ale 105 sada se dá sehnat i výhodnějc a v lepším stavu |
|
| Autor: | Uzovkar [ 19.9.12, 17:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: sada na GO motoru |
Dobrý, brát to nebudu. Díky |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|