Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Motor Skoda 120
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30414
Stránka 1 z 1

Autor:  Janik Tm [ 24.9.12, 08:33 ]
Předmět příspěvku:  Motor Skoda 120

Ahoj chcem sa opitat ci je mozné aby mi auto po dlchsej dobe státia startovalo iba na tri valce ??
a ako to "spravit" popripade co s tym .
Dakujem
:)

Autor:  Pepek [ 24.9.12, 08:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Motor Skoda 120

najprv za studena ide na tri valce a keď sa zahreje ide normal?

Autor:  Janik Tm [ 24.9.12, 08:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Motor Skoda 120

no hej ale trva to pokial sa zapojja vsetky valce

Autor:  fatal [ 24.9.12, 09:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: Motor Skoda 120

Svíčky, kabely, hlava rozdělovače, tlaky, vůle ventilů - zkontroluj a budeš vědět více.

Autor:  Pepek [ 24.9.12, 10:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: Motor Skoda 120

oxidácia je sviňa

Autor:  Janik Tm [ 24.9.12, 10:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Motor Skoda 120

takže pozriet ci neni je to zaoxidovane ?

Autor:  darklord [ 24.9.12, 10:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Motor Skoda 120

fatal píše:
Svíčky, kabely, hlava rozdělovače, tlaky, vůle ventilů - zkontroluj a budeš vědět více.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/