| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Motor Skoda 120 https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30414 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Janik Tm [ 24.9.12, 08:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Motor Skoda 120 |
Ahoj chcem sa opitat ci je mozné aby mi auto po dlchsej dobe státia startovalo iba na tri valce ?? a ako to "spravit" popripade co s tym . Dakujem |
|
| Autor: | Pepek [ 24.9.12, 08:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Motor Skoda 120 |
najprv za studena ide na tri valce a keď sa zahreje ide normal? |
|
| Autor: | Janik Tm [ 24.9.12, 08:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Motor Skoda 120 |
no hej ale trva to pokial sa zapojja vsetky valce |
|
| Autor: | fatal [ 24.9.12, 09:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Motor Skoda 120 |
Svíčky, kabely, hlava rozdělovače, tlaky, vůle ventilů - zkontroluj a budeš vědět více. |
|
| Autor: | Pepek [ 24.9.12, 10:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Motor Skoda 120 |
oxidácia je sviňa |
|
| Autor: | Janik Tm [ 24.9.12, 10:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Motor Skoda 120 |
takže pozriet ci neni je to zaoxidovane ? |
|
| Autor: | darklord [ 24.9.12, 10:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Motor Skoda 120 |
fatal píše: Svíčky, kabely, hlava rozdělovače, tlaky, vůle ventilů - zkontroluj a budeš vědět více. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|