| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Vůle ventilů --felicie https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30435 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | lukyn06 [ 28.9.12, 13:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Vůle ventilů --felicie |
zdravim jde o feldu 1,3 MPI comby , 50kw rok v .2001 děkuji za odpověd |
|
| Autor: | Lamač [ 28.9.12, 13:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle ventilů --felicie |
Hore je možnosť HLEDAT,sa to tu minule riešilo. |
|
| Autor: | MATTESS [ 28.9.12, 14:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle ventilů --felicie |
Chápu, je to náročné... http://lmgtfy.com/?q=v%C5%AFle+ventil%C5%AF+felicia Mělo by to být i v návodu k použití |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 28.9.12, 15:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle ventilů --felicie |
O.25 sací a O.2O výfuk, je dobré štelování opakovat |
|
| Autor: | Lamač [ 28.9.12, 15:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle ventilů --felicie |
Miloši,provokatívna otázka:aj pri úplne nahriatom motore?:-) |
|
| Autor: | Jarda S. [ 28.9.12, 22:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle ventilů --felicie |
slovacek.milos píše: O.25 sací a O.2O výfuk, je dobré štelování opakovat z praxe to můžeš opakovat klidně třikrát a pokaždý to bude jinak |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 29.9.12, 09:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle ventilů --felicie |
no právě když to je pokaždé jinak je volačo zle, já osobně auto projedu a pokračuju následný den a pak to už sedí |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 29.9.12, 09:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle ventilů --felicie |
Lamač píše: Miloši,provokatívna otázka:aj pri úplne nahriatom motore?:-) na co si pálit prstíky nic není tak horké jak to vypadá |
|
| Autor: | Lamač [ 29.9.12, 09:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle ventilů --felicie |
Tak pri uplne nahriatom motore sa vôla zväčšuje,či zmenšuje?:-) |
|
| Autor: | MartinK72 [ 29.9.12, 10:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle ventilů --felicie |
Zvyšuje, u škodováckých OHV motorů je 0,42 - 0,45mm. |
|
| Autor: | Lamač [ 29.9.12, 10:28 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle ventilů --felicie |
Ano máš pravdu,aj ked logicky to tak nevychadza.Aj ked to tak logicky nevychádza.V práci sa so mnou stavili o pol vyplaty že to nieje pravda a ked som vytiahol mierky že ideme merať,zrazu nik nenašiel odvahu... |
|
| Autor: | MartinK72 [ 29.9.12, 15:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle ventilů --felicie |
Je to logické, blok a hlava motoru po zahřátí "vyroste" víc než tyčky rozvodu a dříky ventilů. |
|
| Autor: | Lamač [ 29.9.12, 16:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle ventilů --felicie |
No niekto má svoju logiku,že ventily sa rozťahujú najviac a tá logika ho jednoducho nepustí rozmýšľať dalej.A takým ľudom to nevysvetlíš. |
|
| Autor: | MartinK72 [ 1.10.12, 14:26 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle ventilů --felicie |
Ano, pochopit to mají problém i někteří samozvaní "motoráři"... |
|
| Autor: | fatal [ 1.10.12, 15:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vůle ventilů --felicie |
A proto mám už delší dobu jednu otázku, na kterou jsem nezjistil odpověď: Pokud se vůle zmenšuje směrem k nížším teplotám, můžu nastavit menší vůle vozidlu provozovaném pouze v teplotách nad 5°C? |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|