Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 05:49



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 felicia 1.9D problem s EGR 
Autor Zpráva

Registrován: 18.8.12, 12:01
Příspěvky: 3
Příspěvek felicia 1.9D problem s EGR
Mam taky problem. Auto mi zacalo cukat a dymit pri povoleni konstantnej rychlosti a potom aj pri volnobehu. Najprv som myslel ze problem je s palivom, ale po odpojeny EGR ventilu auto prestalo cukat a stratil sa aj dym. No vsak mi poklesol vykon. Chcem sa spytat ci sa ten dym a cukanie da nejako inac odstranik ako odpojenim ventilu.


29.9.12, 11:41
Profil
Příspěvek Reklama

   
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.06, 20:40
Příspěvky: 27259
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: felicia 1.9D problem s EGR
zaslep ho a vyčisti si sání

_________________
Nissan Navara D40
Passat 96kw
Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec :(


29.9.12, 12:05
Profil ICQ
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek Re: felicia 1.9D problem s EGR
na tom sání jsou takové trumpetky, mušíš vzít štětku na nemižony a aceton a ty trumpetky vypucovat, jsou na jednom šroubku a vyděláš ven :oops:

egr stačí vyčistit acetonem odpojit a ucpat hadičku


29.9.12, 14:55
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.11, 16:07
Příspěvky: 530
Příspěvek Re: felicia 1.9D problem s EGR
Spíše než ucpat hadičku doporučuji výrobu plechové záslepky mezi EGR a sáním.


29.9.12, 15:34
Profil

Registrován: 18.8.12, 12:01
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: felicia 1.9D problem s EGR
Ja by som to chcel najradsej dat do povodneho stavu a nie zaslepit to EGR. EGR ventil je funkcny, a pri jeho otvoreni motor sa "dusi". Pri akceleracii sa auto chova normalne a naftu spaluje. Pri konstantnej konstantnej rychlosti auto sa chova ako pri volnobehu. Pri otvoreni ventilu motor zacina dymit na cierno a trhat.


29.9.12, 23:06
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 8.6.10, 20:59
Příspěvky: 6427
Bydliště: Snina a okolie
Příspěvek Re: felicia 1.9D problem s EGR
Na to čo popisuješ je najlepšia jedna vec-zaslepiť ho. :)

_________________
Favo 135L,1990
http://jozo1009.rajce.idnes.cz/favo/
http://www.sptech.sk/


30.9.12, 13:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.065s | 10 Queries | GZIP : Off ]