|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 2 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
tryko
Registrován: 31.1.11, 12:27 Příspěvky: 34
|
 Dlho štartuje š120L
Mám š120L a donedávna štartovala dobre. Posledné mesiace to je už dosť otravné ked napumpujem poriadne benzín, dám aj sitič, aj trošku napumpujem s pedálom, štartujem so spojkou aj pri štartovaní zapumpujem...a štartujem hoci aj 7-8 sekúnd a nič..až na minimálne 3 krát..niekedy to je aj na 7 krát.....a to ešte nieje zima...sa bojím čo to bude v zime...:-/ ...ale ked je teplý motor tak naštartuje hned...za sekundu... nevedeli by ste mi poradiť...lebo idem teraz meniť olej aj prevodovku...a skúsim vymeniť aj gumu v AC pumpe..... može to pomôcť?? ...alebo je v tom niečo iné?? dík za rady
|
| 30.9.12, 01:19 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
 Re: Dlho štartuje š120L
Podle mě to už uchlastáváš, proč tolik benzínu nastříkáním akcelerační pumpou?
Ale první věc na začátek bude zapalování - minimálně výměna svíček a důkladné seřízení jak odtrhu, tak předstihu. Výměna membrány v AC pumpě nemůže pomoct.
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 30.9.12, 08:53 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 2 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|