Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 07:23



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Dlho štartuje š120L 
Autor Zpráva

Registrován: 31.1.11, 12:27
Příspěvky: 34
Příspěvek Dlho štartuje š120L
Mám š120L a donedávna štartovala dobre. Posledné mesiace to je už dosť otravné ked napumpujem poriadne benzín, dám aj sitič, aj trošku napumpujem s pedálom, štartujem so spojkou aj pri štartovaní zapumpujem...a štartujem hoci aj 7-8 sekúnd a nič..až na minimálne 3 krát..niekedy to je aj na 7 krát.....a to ešte nieje zima...sa bojím čo to bude v zime...:-/ ...ale ked je teplý motor tak naštartuje hned...za sekundu... nevedeli by ste mi poradiť...lebo idem teraz meniť olej aj prevodovku...a skúsim vymeniť aj gumu v AC pumpe..... može to pomôcť?? ...alebo je v tom niečo iné?? dík za rady


30.9.12, 01:19
Profil
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Dlho štartuje š120L
Podle mě to už uchlastáváš, proč tolik benzínu nastříkáním akcelerační pumpou?

Ale první věc na začátek bude zapalování - minimálně výměna svíček a důkladné seřízení jak odtrhu, tak předstihu. Výměna membrány v AC pumpě nemůže pomoct.

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


30.9.12, 08:53
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.023s | 12 Queries | GZIP : Off ]