| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| felicia 1.9D problem s EGR https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30442 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | potal [ 29.9.12, 11:41 ] |
| Předmět příspěvku: | felicia 1.9D problem s EGR |
Mam taky problem. Auto mi zacalo cukat a dymit pri povoleni konstantnej rychlosti a potom aj pri volnobehu. Najprv som myslel ze problem je s palivom, ale po odpojeny EGR ventilu auto prestalo cukat a stratil sa aj dym. No vsak mi poklesol vykon. Chcem sa spytat ci sa ten dym a cukanie da nejako inac odstranik ako odpojenim ventilu. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 29.9.12, 12:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: felicia 1.9D problem s EGR |
zaslep ho a vyčisti si sání |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 29.9.12, 14:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: felicia 1.9D problem s EGR |
na tom sání jsou takové trumpetky, mušíš vzít štětku na nemižony a aceton a ty trumpetky vypucovat, jsou na jednom šroubku a vyděláš ven egr stačí vyčistit acetonem odpojit a ucpat hadičku |
|
| Autor: | MartinK72 [ 29.9.12, 15:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: felicia 1.9D problem s EGR |
Spíše než ucpat hadičku doporučuji výrobu plechové záslepky mezi EGR a sáním. |
|
| Autor: | potal [ 29.9.12, 23:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: felicia 1.9D problem s EGR |
Ja by som to chcel najradsej dat do povodneho stavu a nie zaslepit to EGR. EGR ventil je funkcny, a pri jeho otvoreni motor sa "dusi". Pri akceleracii sa auto chova normalne a naftu spaluje. Pri konstantnej konstantnej rychlosti auto sa chova ako pri volnobehu. Pri otvoreni ventilu motor zacina dymit na cierno a trhat. |
|
| Autor: | Lamač [ 30.9.12, 13:49 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: felicia 1.9D problem s EGR |
Na to čo popisuješ je najlepšia jedna vec-zaslepiť ho. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|