Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

felicia 1.9D problem s EGR
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30442
Stránka 1 z 1

Autor:  potal [ 29.9.12, 11:41 ]
Předmět příspěvku:  felicia 1.9D problem s EGR

Mam taky problem. Auto mi zacalo cukat a dymit pri povoleni konstantnej rychlosti a potom aj pri volnobehu. Najprv som myslel ze problem je s palivom, ale po odpojeny EGR ventilu auto prestalo cukat a stratil sa aj dym. No vsak mi poklesol vykon. Chcem sa spytat ci sa ten dym a cukanie da nejako inac odstranik ako odpojenim ventilu.

Autor:  Jarda S. [ 29.9.12, 12:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: felicia 1.9D problem s EGR

zaslep ho a vyčisti si sání

Autor:  slovacek.milos [ 29.9.12, 14:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: felicia 1.9D problem s EGR

na tom sání jsou takové trumpetky, mušíš vzít štětku na nemižony a aceton a ty trumpetky vypucovat, jsou na jednom šroubku a vyděláš ven :oops:

egr stačí vyčistit acetonem odpojit a ucpat hadičku

Autor:  MartinK72 [ 29.9.12, 15:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: felicia 1.9D problem s EGR

Spíše než ucpat hadičku doporučuji výrobu plechové záslepky mezi EGR a sáním.

Autor:  potal [ 29.9.12, 23:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: felicia 1.9D problem s EGR

Ja by som to chcel najradsej dat do povodneho stavu a nie zaslepit to EGR. EGR ventil je funkcny, a pri jeho otvoreni motor sa "dusi". Pri akceleracii sa auto chova normalne a naftu spaluje. Pri konstantnej konstantnej rychlosti auto sa chova ako pri volnobehu. Pri otvoreni ventilu motor zacina dymit na cierno a trhat.

Autor:  Lamač [ 30.9.12, 13:49 ]
Předmět příspěvku:  Re: felicia 1.9D problem s EGR

Na to čo popisuješ je najlepšia jedna vec-zaslepiť ho. :)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/