Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Dlho štartuje š120L
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30446
Stránka 1 z 1

Autor:  tryko [ 30.9.12, 01:19 ]
Předmět příspěvku:  Dlho štartuje š120L

Mám š120L a donedávna štartovala dobre. Posledné mesiace to je už dosť otravné ked napumpujem poriadne benzín, dám aj sitič, aj trošku napumpujem s pedálom, štartujem so spojkou aj pri štartovaní zapumpujem...a štartujem hoci aj 7-8 sekúnd a nič..až na minimálne 3 krát..niekedy to je aj na 7 krát.....a to ešte nieje zima...sa bojím čo to bude v zime...:-/ ...ale ked je teplý motor tak naštartuje hned...za sekundu... nevedeli by ste mi poradiť...lebo idem teraz meniť olej aj prevodovku...a skúsim vymeniť aj gumu v AC pumpe..... može to pomôcť?? ...alebo je v tom niečo iné?? dík za rady

Autor:  Šemik [ 30.9.12, 08:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dlho štartuje š120L

Podle mě to už uchlastáváš, proč tolik benzínu nastříkáním akcelerační pumpou?

Ale první věc na začátek bude zapalování - minimálně výměna svíček a důkladné seřízení jak odtrhu, tak předstihu. Výměna membrány v AC pumpě nemůže pomoct.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/