| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Dlho štartuje š120L https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30446 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | tryko [ 30.9.12, 01:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Dlho štartuje š120L |
Mám š120L a donedávna štartovala dobre. Posledné mesiace to je už dosť otravné ked napumpujem poriadne benzín, dám aj sitič, aj trošku napumpujem s pedálom, štartujem so spojkou aj pri štartovaní zapumpujem...a štartujem hoci aj 7-8 sekúnd a nič..až na minimálne 3 krát..niekedy to je aj na 7 krát.....a to ešte nieje zima...sa bojím čo to bude v zime...:-/ ...ale ked je teplý motor tak naštartuje hned...za sekundu... nevedeli by ste mi poradiť...lebo idem teraz meniť olej aj prevodovku...a skúsim vymeniť aj gumu v AC pumpe..... može to pomôcť?? ...alebo je v tom niečo iné?? dík za rady |
|
| Autor: | Šemik [ 30.9.12, 08:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Dlho štartuje š120L |
Podle mě to už uchlastáváš, proč tolik benzínu nastříkáním akcelerační pumpou? Ale první věc na začátek bude zapalování - minimálně výměna svíček a důkladné seřízení jak odtrhu, tak předstihu. Výměna membrány v AC pumpě nemůže pomoct. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|