| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| vysoká spotřeba Favoritu https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30472 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | gorbik [ 4.10.12, 16:17 ] |
| Předmět příspěvku: | vysoká spotřeba Favoritu |
Zdravím, vlastním Favorit 135 LS, r.v. 92, má nalítáno cca 90 000 km (pravděpodovně poctivé) |
|
| Autor: | gokralik [ 4.10.12, 16:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nezasekává se počítadlo kilometrů? Dále mě ještě napadá netěsnost na palivovém potrubí, ucpaný výfuk, přibrzďující brzdy... je toho víc. |
|
| Autor: | ferrari [ 4.10.12, 17:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vysoká spotřeba Favoritu |
Trochu to tu posurfuj, podobných tém bolo dosť...ja by som to zas videl na repas karbu... |
|
| Autor: | Lamač [ 4.10.12, 20:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vysoká spotřeba Favoritu |
Obohacovač,membrána akceleračky,tesnenie vika karburátora,alebo aj membrána palivovej pumpy,prípadne nefunkčný/zaseknutý sýtič.Odporučil by som repas karbeca,tuším že JIKOV udával životnosť ovládacích dielov na 100000 km |
|
| Autor: | ferrari [ 5.10.12, 08:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vysoká spotřeba Favoritu |
...a tesnenia a membránky určite nie 20 rokov... |
|
| Autor: | Lamač [ 5.10.12, 08:59 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vysoká spotřeba Favoritu |
No však to. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|