| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| překroužkování Felicie?? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30486 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | driver [ 6.10.12, 22:31 ] |
| Předmět příspěvku: | překroužkování Felicie?? |
Dotaz:Felda 1.3MPI už nejede tak jak by měla,holka začíná ztrácet dech a je to znát hlavně při tažení vozíku/plaťáku.Motor má najeto přes 240tis.km,100tis.km na LPG,převodovka z 1.6MPI a tahání různých vleků až 1200kg na delší vzdálenosti. Po repasy hlavy,nová zapalovací lišta a svíčky,ventily seřízeny a pro jistotu i znova zkontrolovány vše OK,pravidelné výměny oleje po 10tis,km (10W-40),diadnostika bez závad...kompresy jsem zatim neměřil,ale než se k tomu dostanu (páč teďka Felda parkuje mimo domov) tak stálo by za to jí popřípadě překroužkovat?? |
|
| Autor: | škodovka [ 6.10.12, 22:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: překroužkování Felicie?? |
To zalezi jak vypadaji valce..pokud jsou vybehane tim stylem, ze maji citelnou hranku, tak to smyslu nema... Nez se do neceho pustis tak prvni zmer tu kompresi a uvidis... Kazdopadne, jestli se do toho pustis, sezen nejake opravdu kvalitni (nejradeji origo ) krouzky, uz jsem se setkal i z druhovyrobnimi kruhy z tak blbeho materialu, ze sly narovnat |
|
| Autor: | Jarda S. [ 6.10.12, 23:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: překroužkování Felicie?? |
originál (kolbenschmidt) se daji kolem 6-7 stovek koupit |
|
| Autor: | driver [ 7.10.12, 09:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: překroužkování Felicie?? |
Hranku ještě nemaj a ani podélné rýhy,na škoda dílech maj originály za cca 500 sadu na píst - to docela jde.. na mišáka mě budou stát třikrát tolik RE: škodovka : to jsem málem při poslední jízdě s plaťákem narovnal klikovku |
|
| Autor: | driver [ 7.10.12, 09:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: překroužkování Felicie?? |
kolik by měla mít vlastně Felda kompresy?? ( v barech ) |
|
| Autor: | škodovka [ 7.10.12, 13:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: překroužkování Felicie?? |
na teplem motoru tech 11 a vsecky valce by mely bej co nejvic stejny |
|
| Autor: | ventYl [ 7.10.12, 13:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: překroužkování Felicie?? |
sada je na vsetky valce (nikto nikdy nebude prekruzkovavat iba jeden valec). ak na nich nebude napisane kolbenschmitd (dt?) tak ich ani neber. |
|
| Autor: | Lamač [ 7.10.12, 15:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: překroužkování Felicie?? |
A krúžky značené KO potom robil kto?Buzuluk? |
|
| Autor: | Ondras83 [ 7.10.12, 19:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: překroužkování Felicie?? |
dej tam original prevodovku a mas ztracenej dech zase zpatky... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 7.10.12, 22:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: překroužkování Felicie?? |
ventYl píše: sada je na vsetky valce (nikto nikdy nebude prekruzkovavat iba jeden valec). ak na nich nebude napisane kolbenschmitd (dt?) tak ich ani neber. na novější auta se prodávaji v sadě na píst, stejně tak jako že se písty prodávaji kusově |
|
| Autor: | driver [ 8.10.12, 22:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: překroužkování Felicie?? |
škodovka píše: na teplem motoru tech 11 a vsecky valce by mely bej co nejvic stejny a minimum?? |
|
| Autor: | driver [ 8.10.12, 22:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: překroužkování Felicie?? |
Ondras83 píše: dej tam original prevodovku a mas ztracenej dech zase zpatky... po zimě,teďka se mi už do toho nechce |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 9.10.12, 06:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: překroužkování Felicie?? |
no pokud nemáš změřenou kompřesi a motor nežere olej tak měnit kroužky je blbost , předpokládám že jsi měnil gufírka když se dělala hlava, |
|
| Autor: | driver [ 9.10.12, 16:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: překroužkování Felicie?? |
RE: slovacek.milos : jj,jistota je jistota,těch pár kaček navíc mě nezabije |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 9.10.12, 17:34 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: překroužkování Felicie?? |
moc práce a málo času měření komprese zabere čtvrt hodiny kroužky i celý den tak je lepší vyměnit ty kroužky za pár kaček |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|