Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

HTP cvakot za studena
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30524
Stránka 1 z 1

Autor:  Tesi [ 12.10.12, 23:11 ]
Předmět příspěvku:  HTP cvakot za studena

Dobrý den mám problém na HTP 12V modelovej rok 2005. Za studena chvilku cvaká, já bych to tipoval spíše na napínák řetězu auto má 120 tis, je nějaká doporučená výměna tohoto řetězu? Musí se při výměně toho napínáku vyndávat motor v příručkách píšou že jo, jaký s tím máte zkušenosti. Díky

Autor:  michalkatka [ 13.10.12, 10:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: HTP cvakot za studena

záleží na tom čo je to za cvakanie, môže to robiť napínak, ale aj hydroštely, v každom prípade u týchto motorov je dôležitý kvalitný olej a skrátiť výmenu aj na polovicu...

Autor:  Tesi [ 14.10.12, 12:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: HTP cvakot za studena

No olej je tam valvoline 5w-40.

Autor:  michalkatka [ 14.10.12, 14:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: HTP cvakot za studena

a ako dlho? koľko km?

Autor:  Tesi [ 14.10.12, 22:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: HTP cvakot za studena

no teď je tam asi 3 měsíce jinak ho měním každej rok protože 15 tis nenajedu. Ale po tech 7,5 to sem nevedel, asi začnu dělat kapkovou zkoušku:-)

Autor:  slovacek.milos [ 15.10.12, 16:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: HTP cvakot za studena

já bych tam narval 15W4O superturbo, M7ADS IV, cvakají hydroštely řídký olej jim nesvědčí

interval řetězu není, viděl jsem ho vytahaný při 1OO,OOO a i v pořádku při 18O.OOO. sdáš snímač vsčky zaaretuješ vačku a pokud jde zlehka hýbat klikou je řetěz vytahaný :wink:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/