| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Opětovná samolikvidace silentbloku u vodní pumpy Favorit https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30694 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Fojttmutt [ 8.11.12, 19:16 ] |
| Předmět příspěvku: | Opětovná samolikvidace silentbloku u vodní pumpy Favorit |
Zdravím, asi před 2 měsíci jsem vyměnil silentblok u vodní pumpy a asi po 14dnech začali vibrace při rozjezdu, což dělá ten silentblok. Říkám si, jak to, že šel do háje po tak krátké době a běžné jízdě ? Kámoš oprvář říkal, že je to špatně nalisované, dělal jsem to ve svěráku, dočetl jsem se to tady Dneska jsem ho měnil a tentokrát tam šel natlačit rukou do pumpy, takže to je i takřka přesně a hlavně to je bez násilí. Takže jsem zvědav, jak dlouho vydrží tento. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 8.11.12, 19:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Opětovná samolikvidace silentbloku u vodní pumpy Favorit |
zajisti ho proti otočení |
|
| Autor: | Lamač [ 8.11.12, 20:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Opětovná samolikvidace silentbloku u vodní pumpy Favorit |
No práveže rukou by sa tam vôbec nemal natlačiť.Jedine zverákom,alebo lisom.Takže si kúpil buď nesprávny silent,alebo šmejd čínskotureckopoľský,ktorý ti zase odíjde. |
|
| Autor: | Fojttmutt [ 8.11.12, 21:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Opětovná samolikvidace silentbloku u vodní pumpy Favorit |
Byl a je zajištěn proti otočení Koupil jsem leda šmejd, který odejde, mám radost no.. Oba silenty, co jsem měnil, tak oba stáli kolem 100kč ze značkových autodílů i od autoservisu. |
|
| Autor: | Lamač [ 8.11.12, 21:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Opětovná samolikvidace silentbloku u vodní pumpy Favorit |
Lenže už neraz boli šmejdy aj u 'značkových' obchodoch a servisoch.Skús ich objednať priamo od rubeny. |
|
| Autor: | michalkatka [ 8.11.12, 22:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Opětovná samolikvidace silentbloku u vodní pumpy Favorit |
ako si ho zaistil proti pootočeniu a rozrthal sa, alebo čo |
|
| Autor: | Fojttmutt [ 8.11.12, 23:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Opětovná samolikvidace silentbloku u vodní pumpy Favorit |
Provrtal jsem v nejtěnčím díru 4mm a provrtal jsem i ocelový obal silentbloku a do toho jsem dal šroubek. Vydržel bez problému. |
|
| Autor: | michalkatka [ 9.11.12, 15:19 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Opětovná samolikvidace silentbloku u vodní pumpy Favorit |
dotrhala sa tá guma? |
|
| Autor: | varok [ 9.11.12, 16:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Opětovná samolikvidace silentbloku u vodní pumpy Favorit |
U těch levných od žlutých je hrozné bláto guma. Nevím, jestli to dělají ze žvýkaček nebo čeho. |
|
| Autor: | Lamač [ 9.11.12, 17:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Opětovná samolikvidace silentbloku u vodní pumpy Favorit |
Mne vika už začína odchádzať.Po dvoch rokoch. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|