| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Felicia jaké rozvody koupit? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30814 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | TGL68 [ 28.11.12, 22:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Felicia jaké rozvody koupit? |
Zdravím, potřebuju koupit nové rozvody na svoji Feldu 1,3 MPI, ale nevím jestli koupit ty s vnitřním průměrem menšího kolečka 30 nebo 32 mm. Auto je z roku 97, přesnější datum se mi nepovedlo zjistit a ten rok se to právě měnilo. Existují nějaké identifikační znaky podle kterých to můžu doma zjistit? Samozřejmě mám VIN kód a číslo motoru, jestli by to někomu pomohlo, ale nevím jestli se to může takle veřejně psat na net. Díky za jakékoli rady Honza |
|
| Autor: | Jarda S. [ 28.11.12, 22:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia jaké rozvody koupit? |
podle velikosti šroubu řemenice starší typ má 30mm novější menší |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 28.11.12, 22:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia jaké rozvody koupit? |
27 |
|
| Autor: | TGL68 [ 29.11.12, 00:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia jaké rozvody koupit? |
Super, zítra se na to kouknu, díky |
|
| Autor: | varok [ 29.11.12, 21:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia jaké rozvody koupit? |
Mě v obchodě když jsem kupoval na fáčko řekly, že asi od 1000ky až po felinu BMM jsou pořád stejné, ale MPi feliny už mají jiné. Nevěděl jsem původně, tak mi v jednom obchodě v ostravě daly na fáčko právě ty z MPi a nepasovalo to. Tak jsem šel koupit k nám v havířově a tam mi prodavačka řekla právě to, co jsem psal výše. |
|
| Autor: | TGL68 [ 30.11.12, 16:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicia jaké rozvody koupit? |
Tak sem změřil ten šroub na řemenici a je tam 24mm, takže to asi bude ten nový typ. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|