Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Felicia jaké rozvody koupit?
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30814
Stránka 1 z 1

Autor:  TGL68 [ 28.11.12, 22:05 ]
Předmět příspěvku:  Felicia jaké rozvody koupit?

Zdravím,
potřebuju koupit nové rozvody na svoji Feldu 1,3 MPI, ale nevím jestli koupit ty s vnitřním průměrem menšího kolečka 30 nebo 32 mm. Auto je z roku 97, přesnější datum se mi nepovedlo zjistit a ten rok se to právě měnilo. Existují nějaké identifikační znaky podle kterých to můžu doma zjistit? Samozřejmě mám VIN kód a číslo motoru, jestli by to někomu pomohlo, ale nevím jestli se to může takle veřejně psat na net.

Díky za jakékoli rady
Honza

Autor:  Jarda S. [ 28.11.12, 22:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia jaké rozvody koupit?

podle velikosti šroubu řemenice starší typ má 30mm novější menší

Autor:  slovacek.milos [ 28.11.12, 22:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia jaké rozvody koupit?

27

Autor:  TGL68 [ 29.11.12, 00:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia jaké rozvody koupit?

Super, zítra se na to kouknu, díky :)

Autor:  varok [ 29.11.12, 21:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia jaké rozvody koupit?

Mě v obchodě když jsem kupoval na fáčko řekly, že asi od 1000ky až po felinu BMM jsou pořád stejné, ale MPi feliny už mají jiné. Nevěděl jsem původně, tak mi v jednom obchodě v ostravě daly na fáčko právě ty z MPi a nepasovalo to. Tak jsem šel koupit k nám v havířově a tam mi prodavačka řekla právě to, co jsem psal výše.

Autor:  TGL68 [ 30.11.12, 16:13 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicia jaké rozvody koupit?

Tak sem změřil ten šroub na řemenici a je tam 24mm, takže to asi bude ten nový typ.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/