| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Fabia,voľnobeh https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30921 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Lamač [ 15.12.12, 12:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Fabia,voľnobeh |
Segra štartovala pravidelne fabiu 1,4mpi s plynom-vraj ju to tak učili v autoškole a výsledok je ten že fabka má nejak tak znížený a rozhádzaný voľnobeh,vyššiu spotrebu a netiahne.Výfuk ok,lambada ok,klapka jak tak čistá,chyby v rj žiadne.Existuje na fabiu niečo ako motordiag na feldu?Alebo ako starý štart na favo? |
|
| Autor: | ondra A. [ 15.12.12, 13:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia,voľnobeh |
Dej základní nastavení klapky přez diag. Uvidíš jestli to pomůže |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 15.12.12, 14:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia,voľnobeh |
jaký tam máš palivák obyč nebo s regulátorem tlaku |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 15.12.12, 14:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia,voľnobeh |
kolik stupnů má klapka při volnoběhu |
|
| Autor: | Lamač [ 15.12.12, 17:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia,voľnobeh |
S tým regulátorom sa mi zdá,že nemá.Na tú hodnotu klapky sa pozriem behom týždňa.Koľko tam má byť? |
|
| Autor: | Lamač [ 15.12.12, 22:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia,voľnobeh |
Takže mi to nedalo,a urobil som to základné nastavenie klapky,voľnobeh je už ok. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|