| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| vodítka ventilu motor felicia 136M https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=30974 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | goodbie [ 24.12.12, 19:14 ] |
| Předmět příspěvku: | vodítka ventilu motor felicia 136M |
Zdar.mám problém s vodítkama ventilu nemůžu je nikde na netu najít.poradíte kde se dají sehnat??díky.vodítka jsou pro ventil 7mm |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 24.12.12, 22:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vodítka ventilu motor felicia 136M |
navštiv mototechnu já osobně takové věci nedělám ale v hodoníně máme prodejnu směřička jančálek a tym ty věci prodávají |
|
| Autor: | goodbie [ 24.12.12, 22:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vodítka ventilu motor felicia 136M |
radějibych to koupil někde v eshopu ale nikde jsem to prostě nenašel mototechnu mám daleko. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 25.12.12, 00:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vodítka ventilu motor felicia 136M |
nevím, já se už do hlav nevrtám, kdysi dávno jo ale sám zjistíš že to není vždy jednoduché a dojde i k velkým problémům, nechám si hlavu udělat a mám klid |
|
| Autor: | shrekzv [ 25.12.12, 08:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vodítka ventilu motor felicia 136M |
goodbie siel by som do skodovky na tvojom mieste a kupil original, budes ich robit znova po par km ak budu z blata? |
|
| Autor: | goodbie [ 25.12.12, 11:14 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vodítka ventilu motor felicia 136M |
asi to tak dopadne že kvuli jednomu vodítku to budu muset někam poslat ty vodítka nikdo na netu prostě nenabízí.je jasný že tam žádnou čínu dávat nebudu. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 25.12.12, 11:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vodítka ventilu motor felicia 136M |
čínu poznáš jak |
|
| Autor: | CrazyMan [ 25.12.12, 11:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vodítka ventilu motor felicia 136M |
gb udej hodnoty vozu... v etce jsem našel vedení ventilu jenom pro 1,6 aee rozměr 6,8x11x33 |
|
| Autor: | goodbie [ 25.12.12, 11:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vodítka ventilu motor felicia 136M |
.mám pouze motor auto né.ale je to 136M r.v98 řekl bych,že je to jeden z poslední řady co se dělal. |
|
| Autor: | CrazyMan [ 25.12.12, 11:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vodítka ventilu motor felicia 136M |
ehmm dej to někde na rajče bo na tvůj mail se nedostanu |
|
| Autor: | goodbie [ 25.12.12, 11:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vodítka ventilu motor felicia 136M |
jo dám moment. |
|
| Autor: | goodbie [ 25.12.12, 11:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vodítka ventilu motor felicia 136M |
http://goodbie.rajce.idnes.cz/nastenka# ... 194024.jpg tak snad už to pujde. |
|
| Autor: | CrazyMan [ 25.12.12, 12:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vodítka ventilu motor felicia 136M |
http://www.amd-autodily.cz/motor/vedeni-ventilu.html¨asi tohleto... našlo mi to že to je aji v seat arosa 1,4 takže bych doufal |
|
| Autor: | goodbie [ 25.12.12, 12:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vodítka ventilu motor felicia 136M |
CrazyMan píše: http://www.amd-autodily.cz/motor/vedeni-ventilu.html¨asi tohleto... našlo mi to že to je aji v seat arosa 1,4 takže bych doufal |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 25.12.12, 12:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: vodítka ventilu motor felicia 136M |
malá otázečka proč ty vodítka hledáš |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|