| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| škoda favorit jenom točí https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=31007 |
Stránka 1 z 7 |
| Autor: | rockyyy1 [ 31.12.12, 18:11 ] |
| Předmět příspěvku: | škoda favorit jenom točí |
zdravím,potřebuju poradit co to muže být..prostě motor jenom točí ale nemužu ho nastartovat a kabeli sou dobrý tak nevím... |
|
| Autor: | 21lucas [ 31.12.12, 18:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit jenom točí |
svicka jiskra vzduch palivo ? karbec vstrikovani ? |
|
| Autor: | rockyyy1 [ 31.12.12, 18:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit jenom točí |
všechno v pořádku,akorát sem točil padla rána a starter nevím co se sním stalo ale vyměnil sem ho a ted točí ale nechce chytit vubec netuším cohoto popadlo |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 31.12.12, 19:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit jenom točí |
když máš všechno v pořádku a motor nechce vskočit tak je to asi normální, vykašli se na to běž pařit |
|
| Autor: | rockyyy1 [ 31.12.12, 19:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit jenom točí |
nechce naskočit prostě... zítra se na to podívam kdyz budu k tomu schopnej a střízlivej...skusim ještě cívku vyměnit a jeste jednou skontrolovat kabeli.. |
|
| Autor: | 21lucas [ 31.12.12, 19:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit jenom točí |
a co mas karbec nebo vstrik? a sviti ti vubec kontrolky na palubce ? neco ten starter odrovnalo a mohlo to zrusit i dalsi veci |
|
| Autor: | rockyyy1 [ 31.12.12, 19:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit jenom točí |
karbec 136 LS 1990 kontrolky my vubec nesvítí jenom Test a pási a ještě ručka |
|
| Autor: | 21lucas [ 31.12.12, 19:57 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit jenom točí |
TEST a PASY ? vzdyt to karbec auto ani nema zapojene, zacni pojistkama asi ti to odkraglovalo elektriku |
|
| Autor: | varok [ 1.1.13, 12:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit jenom točí |
Nejdříve by chtělo změřit, kolik je na akumulátoru. Potom prověřit všechny kostry, hlavně ukostření u budíků a potom pojistkovku. Nejspíš propájet, nebo sehnat jinou a hlavně dobrou. |
|
| Autor: | ventYl [ 1.1.13, 12:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit jenom točí |
ked mu to toci (a za predpokladu, ze nema starter s reduktorom) tak baterka bude asi dobra. starter je prvy, kto si zlu baterku vsimne. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 1.1.13, 14:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit jenom točí |
kuchyní tohto fora je probádat zda je co zapálit a zda je čím zapálit |
|
| Autor: | 21lucas [ 1.1.13, 14:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit jenom točí |
milos > to sem mu psal a tvrdi ze jo |
|
| Autor: | rockyyy1 [ 1.1.13, 16:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit jenom točí |
akumulátor je ok pojistky také.. a test... nevím přesně ale je tam už druhej motor je to taky po menší úpravě ...dneska sem se v tom zase hrabal a zbytečně o5.. |
|
| Autor: | 21lucas [ 1.1.13, 16:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit jenom točí |
nemas nahodou za baterii ridici jednotku a 3 pojistky ? |
|
| Autor: | rockyyy1 [ 1.1.13, 16:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda favorit jenom točí |
tak to teď opravdu nevím |
|
| Stránka 1 z 7 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|