| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Favo sanie https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=31112 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Lamač [ 17.1.13, 19:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Favo sanie |
Ak zruším klapku na nasávanie teplého vzduchu od výfuku,a použijem vyhrievanie voľnobežného kanála a štrbiny na karbeci,zmení sa niečo na chode motora? |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 17.1.13, 20:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favo sanie |
v zimě nic |
|
| Autor: | Lamač [ 17.1.13, 20:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favo sanie |
A v lete? |
|
| Autor: | varok [ 17.1.13, 20:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favo sanie |
Já jezdím bez toho vyhřívání taky, protože mi uhnil ten plech na sběrné potrubí a rozdíl jsem zatím nepoznal. Podle mě je to tam spíše kvůli emisím, aby motor jezdil ekonomicky a neměl zbytečně velké emise. |
|
| Autor: | MartinK72 [ 17.1.13, 23:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Favo sanie |
Ne. Je to proto, aby se studený motor nekuckal zkondenzovaným palivem, než se zahřeje sací potrubí. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|