Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Favo sanie
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=31112
Stránka 1 z 1

Autor:  Lamač [ 17.1.13, 19:11 ]
Předmět příspěvku:  Favo sanie

Ak zruším klapku na nasávanie teplého vzduchu od výfuku,a použijem vyhrievanie voľnobežného kanála a štrbiny na karbeci,zmení sa niečo na chode motora?

Autor:  slovacek.milos [ 17.1.13, 20:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: Favo sanie

v zimě nic

Autor:  Lamač [ 17.1.13, 20:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: Favo sanie

A v lete?

Autor:  varok [ 17.1.13, 20:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Favo sanie

Já jezdím bez toho vyhřívání taky, protože mi uhnil ten plech na sběrné potrubí a rozdíl jsem zatím nepoznal. Podle mě je to tam spíše kvůli emisím, aby motor jezdil ekonomicky a neměl zbytečně velké emise.

Autor:  MartinK72 [ 17.1.13, 23:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Favo sanie

Ne. Je to proto, aby se studený motor nekuckal zkondenzovaným palivem, než se zahřeje sací potrubí.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/