Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Tečie mi olej ale neviem vizuálne rozoznať súčasť (FOTO TU!)
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=31630
Stránka 1 z 2

Autor:  sulino611 [ 18.4.13, 21:10 ]
Předmět příspěvku:  Tečie mi olej ale neviem vizuálne rozoznať súčasť (FOTO TU!)

Zdravim vas, chcel by som poprosit, tecie mi olej (priesvitny, do žlta) ale neviem identifikovat s kade. Aj som odfotil miesto ale neviem co je to zac.Motorovy olej mam na maximalnej mierke. Vacsinou padne za 24 hodin par desiatok kvapiek hlavne ked sa jazdilo na aute. Ked je auto studene tak netecie. Prikladam 2 fotografie miesta uniku oleja poprosim ak niekdo vie co to je za miesto ci prevodovka, motor alebo podobne pls napiste mi dakujem velmi pekne.

http://mysteryforum.eu/olej1.jpg
http://mysteryforum.eu/olej2.jpg

Autor:  Jarda S. [ 18.4.13, 21:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tečie mi olej ale neviem vizuálne rozoznať súčasť (FOTO

je tam gufero http://www.autodilykrc.cz/cz-detail-550 ... azeni.html

Autor:  sulino611 [ 18.4.13, 21:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tečie mi olej ale neviem vizuálne rozoznať súčasť (FOTO

takze ho treba vymenit? da sa s tym jazdit alebo to treba urychlene dat do poriadku? a vlastne to tecie prevodovy olej? a este posledna otazka kolko moze stat oprava u mechanika prosim ta?

Autor:  21lucas [ 18.4.13, 21:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tečie mi olej ale neviem vizuálne rozoznať súčasť (FOTO

u mechanika asi 100x vic nez kdyz to udelas doma
postup tady je urcite napsanej pokud ne tak:
sezenes gufero, sundas tyc razeni ten vystupek omotas izolacni paskou aby se nove gufero neposkodilo pres ostre hrany a nove guferko naklepnes misto puvodniho

Autor:  sulino611 [ 18.4.13, 21:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tečie mi olej ale neviem vizuálne rozoznať súčasť (FOTO

no len nema m momentalne ako zdvihnut auto lebo nemam zdvihak ... ako dlho sa da stym jazdit ? je to zavazny problem ?

Autor:  21lucas [ 18.4.13, 21:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tečie mi olej ale neviem vizuálne rozoznať súčasť (FOTO

tatkova felda takhle jezdi asi 2 roky, zalezi jak rychle kape
na co zvedak jde to i s klasickym heverem, zacina se oteplovat tak si pod to lehni

Autor:  sulino611 [ 18.4.13, 21:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tečie mi olej ale neviem vizuálne rozoznať súčasť (FOTO

prevodovy olej som dolieval tento rok na full. no skusim sa s tym popasovat..pls hladal som na forku demontaz tyce riadeni a a nic som nenasiel. skuste mi sem dat nejaky strucny navod ako ju vyrabujem aby som daco nepo*ral vdaka

Autor:  Jarda S. [ 18.4.13, 22:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tečie mi olej ale neviem vizuálne rozoznať súčasť (FOTO

21lucas píše:
u mechanika asi 100x vic nez kdyz to udelas doma


100x0 je furt nula :lol: :lol: :lol:

Autor:  gokralik [ 19.4.13, 12:01 ]
Předmět příspěvku: 

Sic pravda Jardo, ale gufera na stromech nerostou.

A zvednout auto na heveru a pak pod něj lézt? Bez pořádného zajištění (špalkem, trojnožkou,...) nikdy!

Autor:  21lucas [ 19.4.13, 12:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tečie mi olej ale neviem vizuálne rozoznať súčasť (FOTO

hodim pod to rezervu a pohoda ne :-D

Autor:  Jarda S. [ 19.4.13, 22:01 ]
Předmět příspěvku:  Re:

gokralik píše:

A zvednout auto na heveru a pak pod něj lézt? Bez pořádného zajištění (špalkem, trojnožkou,...) nikdy!


proč ? testoval sem hever a udržel auto tejden a nespadnul ani o nic :wink: toho se rozhodně nebojim :D

Autor:  varok [ 19.4.13, 22:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tečie mi olej ale neviem vizuálne rozoznať súčasť (FOTO

Jsi blázen. Chvilkově to někdy dělám i já, ale většinou když chci na něco jen kouknout, jinak vyjedu na rampu. Vlézt takhle pod auto a různě s ním cloumat a klepat? Blázne.

Autor:  kmk [ 1.5.13, 14:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tečie mi olej ale neviem vizuálne rozoznať súčasť (FOTO

Pokud se pletu, prosím nenavážejte se do mě, ale některý Feldy na řadící tyči gufera, ani manžety neměly.

Autor:  Lamač [ 1.5.13, 15:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tečie mi olej ale neviem vizuálne rozoznať súčasť (FOTO

Somarina,a čo potom tesnilo tú tyč?

Autor:  kmk [ 1.5.13, 16:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tečie mi olej ale neviem vizuálne rozoznať súčasť (FOTO

To mi vrtá hlavou taky, ale už mnoho Felicíí, co byly přivezeny do servisu, žádné gufero neměly, ani manžetku. Když jsem se ptal proč, bylo mi odpovězeno, že u některých se to nedávalo.

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/