| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Nahrazení katalyzátoru, Felicia https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=31699 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | ondrah [ 1.5.13, 08:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Nahrazení katalyzátoru, Felicia |
Dobrý den, po cestě jsem ztratil katalyzátor. Tak se chci zeptat jestli bude vadit, že tam dám místo toho silnou gumovou hadici? Bude to vadit něčemu? Třeba skrz teplotu? Je to jen na nouzové dojetí dnes. CCA 25 km tam a 25 km zpátky. Nechce se mi jezdit bez toho skrz ten hrozný zvuk, tak to třeba snížím, když tam dám tu hadicu. Auto je Felicia rok 97. 1.3 MPI. Díky |
|
| Autor: | CROWACK [ 1.5.13, 08:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nahrazení katalyzátoru, Felicia |
gumová hadice ti z toho po pár km 100% odteče...spaliny mají i přes 600°C |
|
| Autor: | Matthes [ 1.5.13, 08:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nahrazení katalyzátoru, Felicia |
No delaj se i "gumovy" na vysoky teploty, ale to by cenove dosahlo na ten kat... |
|
| Autor: | ondrah [ 1.5.13, 09:01 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nahrazení katalyzátoru, Felicia |
No já právě doma našel nějakou černou hodně tlustou hadici. Tak tam dám asi nějakou trubku zatím. |
|
| Autor: | varok [ 2.5.13, 16:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nahrazení katalyzátoru, Felicia |
Záleží jestli máte svářečku. Jestli ne, zkuste vrakáč. Tam určitě budou mít nějaký kat. Favo 94 má stejný, nemusí být zrovna z feliny. Nebo se prodávají i mezikusy, které se dávají místo katu. Záleží kde vám to uhnilo. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 2.5.13, 21:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nahrazení katalyzátoru, Felicia |
ondrah píše: No já právě doma našel nějakou černou hodně tlustou hadici. Tak tam dám asi nějakou trubku zatím. dej tu tlustou hadici a stáhni to páskou |
|
| Autor: | ventYl [ 3.5.13, 08:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nahrazení katalyzátoru, Felicia |
hlavne sa bez katu treba pripravit na vyssiu spotrebu |
|
| Autor: | Lamač [ 3.5.13, 09:10 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nahrazení katalyzátoru, Felicia |
A väčší výkon. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 3.5.13, 09:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nahrazení katalyzátoru, Felicia |
ani jedno z toho nenastane v nějak znatelnej míře ... |
|
| Autor: | varok [ 3.5.13, 10:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Nahrazení katalyzátoru, Felicia |
Nevím, ale já jezdím bez katu taky, spotřebu mám vyšší, ale zdá se mi, že to táhne kapánek lépe. Možná to je ale jen můj dojem. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|