| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Felicie 1.3 Bmm blbe startuje https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=31738 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | medvidek5 [ 9.5.13, 10:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Felicie 1.3 Bmm blbe startuje |
Dobry den mam takovy problem nekdy startuji i dva tydny bez problemu an ekdy startuji a chytne az treba na po ctvrte a pri jizde po dobu 3 km chcipa pak nejspis po zahrati je vsok a jedu bez sebemensich chybicek . Jak tak pozoruji vetsinou to blbne kdyz je vlhko k ranu nebo jak prsi Mohli byste mi poradit cim by to mohlo byt? Jinak svicky kabely palec rozdelovace Vse mam nove. Dekuji za rady |
|
| Autor: | MartinK72 [ 9.5.13, 11:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje |
Nemáš popraskaný obal cívky zapalovacího modulu? Tam když pronikne vlhkost, tak to blbne. |
|
| Autor: | medvidek5 [ 9.5.13, 13:40 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje |
No prave ze nemam vypada jak nova jinak v zime muze byt -15 a v pohode startuje ikdyz snezi prave spis v lete jak se otepli to blbne divne |
|
| Autor: | MartinK72 [ 10.5.13, 19:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje |
Prasklina nemusí být skoro vidět, už jsem se s takovou cívkou setkal. Pokud máš pocit že to souvisí s vlhkostí, je to nejčastěji něco v elektroinstalaci v motorovém prostoru, nebo právě v zapalování. |
|
| Autor: | JannyMi [ 10.5.13, 20:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje |
snimač teploty motoru pre rj alebo vyber a pozhi hallov snimač či nahodou nieje v nom dierka alebo niečo taketo |
|
| Autor: | medvidek5 [ 10.5.13, 23:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje |
děkuji za rady podívám se ale dnes mi auto nechtělo nastartovat opět 10 minut startuji a nic se neděje nakonec když už to chci vzdát auto naskočí a jede jakoby se nic nedělo akorat v puli cesty asi po 12 km vynecha parkrat . nechápu ! jinak když jsem dal auto na diagnostiku a dal jsem motor nepiše mi nic akorat jak dam immobilizer tak mi napise chybu ze muze byt spatny kontatk na snimaci civce imobilizeru nebo vadna civka imobilizeru je to mozne ? kdyz mi treba auto normalne dva tydny startuje ? kdyz chybu vymazu opet se objevi ! |
|
| Autor: | Lamač [ 11.5.13, 08:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje |
To že chybu vymažeš,ešte neznamená,že je odstránená.Takže už vieš,kde máš hľadať. |
|
| Autor: | JannyMi [ 11.5.13, 10:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje |
potrebuješ ten imobilizer ?? prepoj ho na priamo a maš svety pokoj mam to takto .. inač moj imobilizer bolo asi 5 rele poprepajanych |
|
| Autor: | Billy Bob Bean [ 11.5.13, 10:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje |
Janni: Jenomže Medvídek má imobilizer v jednotce a ten neodděláš. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 11.5.13, 13:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje |
JannyMi píše: potrebuješ ten imobilizer ?? prepoj ho na priamo a maš svety pokoj mam to takto .. inač moj imobilizer bolo asi 5 rele poprepajanych imobilizer poprepájáš |
|
| Autor: | medvidek5 [ 11.5.13, 14:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje |
No ikdyby to slo prepojit mimo immo tak bych to nezvladl nejspis koupim civku za 800 a mam klid jen jestli je chyba fakt v tomhle mam teda verit diagnostice? Nechce se mi 800 vyhazovat zbytecne:D |
|
| Autor: | JannyMi [ 11.5.13, 15:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje |
slovacek.milos píše: JannyMi píše: potrebuješ ten imobilizer ?? prepoj ho na priamo a maš svety pokoj mam to takto .. inač moj imobilizer bolo asi 5 rele poprepajanych imobilizer poprepájáš to som len napisal čo vraj zrobil predchadzajuci majitel |
|
| Autor: | Lamač [ 11.5.13, 16:54 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje |
Tak to je blbovina,tie dorábané imobilizery sa nikdy nenakodovavali. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 11.5.13, 17:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje |
[quote="JannyMi"] to som len napisal čo vraj zrobil nezrobil protože to nejde výmaz immo stojí cca 3 až 4OOO tisíce a to nikdo nedá, a pájka to je jak s párátkem na buldozer |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|