Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Felicie 1.3 Bmm blbe startuje
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=31738
Stránka 1 z 1

Autor:  medvidek5 [ 9.5.13, 10:40 ]
Předmět příspěvku:  Felicie 1.3 Bmm blbe startuje

Dobry den mam takovy problem nekdy startuji i dva tydny bez problemu an
ekdy startuji a chytne az treba na po ctvrte a pri jizde po dobu 3 km chcipa pak nejspis po zahrati je vsok
a jedu bez sebemensich chybicek . Jak tak pozoruji vetsinou to blbne kdyz je vlhko k ranu nebo jak prsi
Mohli byste mi poradit cim by to mohlo byt? Jinak svicky kabely palec rozdelovace
Vse mam nove. Dekuji za rady

Autor:  MartinK72 [ 9.5.13, 11:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje

Nemáš popraskaný obal cívky zapalovacího modulu? Tam když pronikne vlhkost, tak to blbne.

Autor:  medvidek5 [ 9.5.13, 13:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje

No prave ze nemam vypada jak nova jinak v zime muze byt -15 a v pohode startuje ikdyz snezi prave spis v lete jak se otepli to blbne divne

Autor:  MartinK72 [ 10.5.13, 19:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje

Prasklina nemusí být skoro vidět, už jsem se s takovou cívkou setkal. Pokud máš pocit že to souvisí s vlhkostí, je to nejčastěji něco v elektroinstalaci v motorovém prostoru, nebo právě v zapalování.

Autor:  JannyMi [ 10.5.13, 20:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje

snimač teploty motoru pre rj alebo vyber a pozhi hallov snimač či nahodou nieje v nom dierka alebo niečo taketo

Autor:  medvidek5 [ 10.5.13, 23:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje

děkuji za rady podívám se ale dnes mi auto nechtělo nastartovat opět 10 minut startuji a nic se neděje nakonec když už to chci vzdát auto naskočí a jede jakoby se nic nedělo akorat v puli cesty asi po 12 km vynecha parkrat . nechápu ! jinak když jsem dal auto na diagnostiku a dal jsem motor nepiše mi nic akorat jak dam immobilizer tak mi napise chybu ze muze byt spatny kontatk na snimaci civce imobilizeru nebo vadna civka imobilizeru je to mozne ? kdyz mi treba auto normalne dva tydny startuje ? kdyz chybu vymazu opet se objevi !

Autor:  Lamač [ 11.5.13, 08:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje

To že chybu vymažeš,ešte neznamená,že je odstránená.Takže už vieš,kde máš hľadať.

Autor:  JannyMi [ 11.5.13, 10:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje

potrebuješ ten imobilizer ?? prepoj ho na priamo a maš svety pokoj mam to takto .. inač moj imobilizer bolo asi 5 rele poprepajanych :D

Autor:  Billy Bob Bean [ 11.5.13, 10:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje

Janni: Jenomže Medvídek má imobilizer v jednotce a ten neodděláš.

Autor:  slovacek.milos [ 11.5.13, 13:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje

JannyMi píše:
potrebuješ ten imobilizer ?? prepoj ho na priamo a maš svety pokoj mam to takto .. inač moj imobilizer bolo asi 5 rele poprepajanych :D


imobilizer poprepájáš :shock: dej schéma to jsem nikdy neviděl :shock:

Autor:  medvidek5 [ 11.5.13, 14:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje

No ikdyby to slo prepojit mimo immo tak bych to nezvladl nejspis koupim civku za 800 a mam klid jen jestli je chyba fakt v tomhle mam teda verit diagnostice? Nechce se mi 800 vyhazovat zbytecne:D

Autor:  JannyMi [ 11.5.13, 15:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje

slovacek.milos píše:
JannyMi píše:
potrebuješ ten imobilizer ?? prepoj ho na priamo a maš svety pokoj mam to takto .. inač moj imobilizer bolo asi 5 rele poprepajanych :D


imobilizer poprepájáš :shock: dej schéma to jsem nikdy neviděl :shock:


to som len napisal čo vraj zrobil predchadzajuci majitel :D ja som pri vymene palubnej dosky už len povyberal rele a tu elelktraren okolo ..... ale musel to nejako urobit lebo vravel že pri vybiti baterie trebalo na novo nakodovat imobilizer

Autor:  Lamač [ 11.5.13, 16:54 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje

Tak to je blbovina,tie dorábané imobilizery sa nikdy nenakodovavali.

Autor:  slovacek.milos [ 11.5.13, 17:30 ]
Předmět příspěvku:  Re: Felicie 1.3 Bmm blbe startuje

[quote="JannyMi"]

to som len napisal čo vraj zrobil

nezrobil protože to nejde výmaz immo stojí cca 3 až 4OOO tisíce a to nikdo nedá, a pájka to je jak s párátkem na buldozer :oops:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/