Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Tryska mazania náhonu rozdeľovača
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=31769
Stránka 1 z 1

Autor:  Lamač [ 17.5.13, 21:53 ]
Předmět příspěvku:  Tryska mazania náhonu rozdeľovača

Ak by som tú olejovú trysku na mazanie súkolia náhonu rozdeľovača zväčšil z 80 na 90 ,prípadne na 100 ,bude potrebné zvýšiť mazací tlak motora?Potrebujem zlepšiť mazanie súkolia.Momentálne nemám možnosť urobiť zátku s trubičkou podľa L/A ,myslím že je aj v Plškovi.Ide o favo blok.

Autor:  Lamač [ 18.5.13, 19:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tryska mazania náhonu rozdeľovača

Tak som obe trysky prevŕtal na 100vku.Otázka znie,že či je potrebné zvýšiť tlak,prípadne akú hrubú podložku použiť pod pružinu poistného ventilu čerpadla.

Autor:  JannyMi [ 19.5.13, 10:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tryska mazania náhonu rozdeľovača

inač k čomu je to dobre ? to je až take slabe mazanie nahonu rozdelovača ?

Autor:  Lamač [ 19.5.13, 13:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tryska mazania náhonu rozdeľovača

Mne to vydržalo od výmeny vačky cca 25000km,ono keď motor viac točíš,tak sa to aj viac namáha.A keď sa tá tryska pripchá..

Autor:  JannyMi [ 19.5.13, 21:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tryska mazania náhonu rozdeľovača

azda si dával ostrejšiu vačku ? tak toto som nevedel zase som o niečo múdrejší :)

Autor:  Lamač [ 19.5.13, 21:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Tryska mazania náhonu rozdeľovača

Ja tam mám toho viac.Pozri moju garáž.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/