| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Tryska mazania náhonu rozdeľovača https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=31769 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Lamač [ 17.5.13, 21:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Tryska mazania náhonu rozdeľovača |
Ak by som tú olejovú trysku na mazanie súkolia náhonu rozdeľovača zväčšil z 80 na 90 ,prípadne na 100 ,bude potrebné zvýšiť mazací tlak motora?Potrebujem zlepšiť mazanie súkolia.Momentálne nemám možnosť urobiť zátku s trubičkou podľa L/A ,myslím že je aj v Plškovi.Ide o favo blok. |
|
| Autor: | Lamač [ 18.5.13, 19:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Tryska mazania náhonu rozdeľovača |
Tak som obe trysky prevŕtal na 100vku.Otázka znie,že či je potrebné zvýšiť tlak,prípadne akú hrubú podložku použiť pod pružinu poistného ventilu čerpadla. |
|
| Autor: | JannyMi [ 19.5.13, 10:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Tryska mazania náhonu rozdeľovača |
inač k čomu je to dobre ? to je až take slabe mazanie nahonu rozdelovača ? |
|
| Autor: | Lamač [ 19.5.13, 13:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Tryska mazania náhonu rozdeľovača |
Mne to vydržalo od výmeny vačky cca 25000km,ono keď motor viac točíš,tak sa to aj viac namáha.A keď sa tá tryska pripchá.. |
|
| Autor: | JannyMi [ 19.5.13, 21:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Tryska mazania náhonu rozdeľovača |
azda si dával ostrejšiu vačku ? tak toto som nevedel zase som o niečo múdrejší |
|
| Autor: | Lamač [ 19.5.13, 21:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Tryska mazania náhonu rozdeľovača |
Ja tam mám toho viac.Pozri moju garáž. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|