| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| benzim kolem svíčky https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=31775 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | DcSpeedi [ 20.5.13, 16:33 ] |
| Předmět příspěvku: | benzim kolem svíčky |
Dobrý den Chtěl jsem vyměnit svíčky u Ochcávky ovšem zarazilo mě, že je svíčka částečně zalitá předpokládám že to byl benzin čim to mohlo vzniknout ? děkují |
|
| Autor: | Lamač [ 20.5.13, 17:37 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: benzim kolem svíčky |
Aký motor tam máš? |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|