Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

benzim kolem svíčky
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=31775
Stránka 1 z 1

Autor:  DcSpeedi [ 20.5.13, 16:33 ]
Předmět příspěvku:  benzim kolem svíčky

Dobrý den
Chtěl jsem vyměnit svíčky u Ochcávky
ovšem zarazilo mě, že je svíčka částečně zalitá předpokládám že to byl benzin
čim to mohlo vzniknout ?
děkují

Autor:  Lamač [ 20.5.13, 17:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: benzim kolem svíčky

Aký motor tam máš?

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/