| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| problém s kontrolkami https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=31831 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Simona2573 [ 1.6.13, 14:36 ] |
| Předmět příspěvku: | problém s kontrolkami |
Dobrý den, prosím potřebuji poradit . u škody octavia r.v 98 se mi nejprve rozsvitila kontrolka abs, a po nějaké době se mi rozsvítila kontrolka s červeným vykřičníkem , našla jsem si na internetu že mi chybí brzdová kapalina ale nádržka byla plná prosím o radu děkuji. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 1.6.13, 14:55 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém s kontrolkami |
musíš jít na diagnostiku vag adresa O3 a v paměti závad je napsíno co tomu chybí |
|
| Autor: | Simona2573 [ 1.6.13, 15:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém s kontrolkami |
kolik zaplatím za diagnostiku? |
|
| Autor: | Simona2573 [ 1.6.13, 19:09 ] |
| Předmět příspěvku: | mám problém s centrálním zamykáním |
Dobrý den,mám problém s centrálním zamykáním vůbec to cetrálem nezamknu a nejdou mi otevírat zadní dveře za spolujezdcem prosím o radu.Nemá někdo cestu kolem aby se mi to to podíval?prosím jsem z Postoloprt. |
|
| Autor: | Lamač [ 1.6.13, 19:20 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém s kontrolkami |
Nejdú otvárať z ktorej strany?Detská poistka? |
|
| Autor: | Simona2573 [ 7.6.13, 22:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém s kontrolkami |
To není pojistkou centrál už mi nefunguje delší dobu |
|
| Autor: | škodovka [ 7.6.13, 22:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: problém s kontrolkami |
oktavkam celkem trpi draty v takovych tech gumovych husich krcich, co jdou ze sloupku do dveri..casto jsou polamane |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|