Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

problém s kontrolkami
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=31831
Stránka 1 z 1

Autor:  Simona2573 [ 1.6.13, 14:36 ]
Předmět příspěvku:  problém s kontrolkami

Dobrý den, prosím potřebuji poradit . u škody octavia r.v 98 se mi nejprve rozsvitila kontrolka abs, a po nějaké době se mi rozsvítila kontrolka s červeným vykřičníkem , našla jsem si na internetu že mi chybí brzdová kapalina ale nádržka byla plná prosím o radu děkuji.

Autor:  slovacek.milos [ 1.6.13, 14:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém s kontrolkami

musíš jít na diagnostiku vag adresa O3 a v paměti závad je napsíno co tomu chybí :oops:

Autor:  Simona2573 [ 1.6.13, 15:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém s kontrolkami

kolik zaplatím za diagnostiku? :roll:

Autor:  Simona2573 [ 1.6.13, 19:09 ]
Předmět příspěvku:  mám problém s centrálním zamykáním

Dobrý den,mám problém s centrálním zamykáním vůbec to cetrálem nezamknu a nejdou mi otevírat zadní dveře za spolujezdcem prosím o radu.Nemá někdo cestu kolem aby se mi to to podíval?prosím jsem z Postoloprt.

Autor:  Lamač [ 1.6.13, 19:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém s kontrolkami

Nejdú otvárať z ktorej strany?Detská poistka?

Autor:  Simona2573 [ 7.6.13, 22:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém s kontrolkami

To není pojistkou centrál už mi nefunguje delší dobu

Autor:  škodovka [ 7.6.13, 22:44 ]
Předmět příspěvku:  Re: problém s kontrolkami

oktavkam celkem trpi draty v takovych tech gumovych husich krcich, co jdou ze sloupku do dveri..casto jsou polamane

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/