| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP. https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=31834 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | skoda [ 3.6.13, 16:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP. |
Zdravím vás,na displeji ukazovateľ kilometrov po vynulovaní,mi dnes vypisuje service INSP,to hlásenie mi čo chce povdať,a ako ho vynulovať,ďakujem. |
|
| Autor: | 21lucas [ 3.6.13, 16:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP. |
stejne jak ten olej |
|
| Autor: | darklord [ 3.6.13, 18:48 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP. |
Necitanie navodu k pouzitiu by pri automobiloch malo byt trestne. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 3.6.13, 19:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP. |
interval servisní prohlídky, auto chce do servisu |
|
| Autor: | MATTESS [ 3.6.13, 20:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP. |
Když už nečteš návod, mohl bys trochu zapojit tu kouli na krku a najít si to ve vyhledávači |
|
| Autor: | skoda [ 4.6.13, 15:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP. |
Zadarmo nedostaneš nič,najdi si,zisti si sám.V knihe som na 16 strane našiel,a je po probléme.Ďakujem že ste mi neporadili,a staraj sa sám,viem že ak chcem jazdiť a mať auto,treba ovládať aj toto vynulovanie,uč sa ,najlepšia škola života. |
|
| Autor: | 21lucas [ 4.6.13, 16:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP. |
nebudte na nej tak zli, hold kdyz ta mlada generace ani nevi jak kniha vypada nemuze po ni chtit aby vedela co to je Navod k obsluze ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | MATTESS [ 4.6.13, 21:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP. |
skoda píše: V knihe som na 16 strane našiel A tu knihu si měl otevřít jako první věc. Dokonce dřív, než si do toho auta vůbec sedl. Pak bys z takové triviální hlášky nebyl vyplašenej |
|
| Autor: | skoda [ 5.6.13, 15:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP. |
Dobre,sypem si popol na hlavu,pravdu máte. |
|
| Autor: | kmk [ 5.6.13, 15:38 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP. |
skoda: znám tvoje pocity, nedávno jsem se ptal na podobnou věc ohledně jedničkový octávy. Odpovědi velmi podobné, ale nikdo mi nenapsal proč to svítí, i když na 15 000 km interval bylo najeto asi 8 000 km. Kolikrát je lepší se radši neptat |
|
| Autor: | Milan Koukal [ 5.6.13, 18:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP. |
To se rozsvítí buď po 15 000Km nebo když uběhne jeden rok od výměny (resetování intervalu). |
|
| Autor: | MATTESS [ 5.6.13, 19:58 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP. |
kmk: taky je to popsáno v návodu. Proč tedy opisovat, co je již napsané? A taky musíš rozlišovat roční servis (INSP) a výměnu oleje (OIL). |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|