Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP.
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=31834
Stránka 1 z 1

Autor:  skoda [ 3.6.13, 16:41 ]
Předmět příspěvku:  Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP.

Zdravím vás,na displeji ukazovateľ kilometrov po vynulovaní,mi dnes vypisuje service INSP,to hlásenie mi čo chce povdať,a ako ho vynulovať,ďakujem.

Autor:  21lucas [ 3.6.13, 16:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP.

stejne jak ten olej

Autor:  darklord [ 3.6.13, 18:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP.

Necitanie navodu k pouzitiu by pri automobiloch malo byt trestne.

Autor:  Jarda S. [ 3.6.13, 19:02 ]
Předmět příspěvku:  Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP.

interval servisní prohlídky, auto chce do servisu

Autor:  MATTESS [ 3.6.13, 20:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP.

Když už nečteš návod, mohl bys trochu zapojit tu kouli na krku a najít si to ve vyhledávači :roll:

Autor:  skoda [ 4.6.13, 15:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP.

Zadarmo nedostaneš nič,najdi si,zisti si sám.V knihe som na 16 strane našiel,a je po probléme.Ďakujem že ste mi neporadili,a staraj sa sám,viem že ak chcem jazdiť a mať auto,treba ovládať aj toto vynulovanie,uč sa ,najlepšia škola života.

Autor:  darklord [ 4.6.13, 16:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP.

Hej, najlepsie keby dakto prisiel, urobil, natankoval a este podakoval ze mohol prist. V navode k pouzitiu sa jasne pise co treba urobit ked sa hlaska objavi, tak nevidim dovod sa na to pytat.

Obrázek Obrázek

Autor:  21lucas [ 4.6.13, 16:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP.

nebudte na nej tak zli, hold kdyz ta mlada generace ani nevi jak kniha vypada nemuze po ni chtit aby vedela co to je Navod k obsluze
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Autor:  MATTESS [ 4.6.13, 21:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP.

skoda píše:
V knihe som na 16 strane našiel

A tu knihu si měl otevřít jako první věc. Dokonce dřív, než si do toho auta vůbec sedl. Pak bys z takové triviální hlášky nebyl vyplašenej

Autor:  skoda [ 5.6.13, 15:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP.

Dobre,sypem si popol na hlavu,pravdu máte.

Autor:  kmk [ 5.6.13, 15:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP.

skoda: znám tvoje pocity, nedávno jsem se ptal na podobnou věc ohledně jedničkový octávy. Odpovědi velmi podobné, ale nikdo mi nenapsal proč to svítí, i když na 15 000 km interval bylo najeto asi 8 000 km. Kolikrát je lepší se radši neptat :roll:

Autor:  Milan Koukal [ 5.6.13, 18:25 ]
Předmět příspěvku:  Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP.

To se rozsvítí buď po 15 000Km nebo když uběhne jeden rok od výměny (resetování intervalu).

Autor:  MATTESS [ 5.6.13, 19:58 ]
Předmět příspěvku:  Re: Fabia 1,9 tdi hlásenie ,service INSP.

kmk: taky je to popsáno v návodu. Proč tedy opisovat, co je již napsané? A taky musíš rozlišovat roční servis (INSP) a výměnu oleje (OIL).

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/