| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!! https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=32444 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | worech [ 24.11.13, 23:52 ] |
| Předmět příspěvku: | Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!! |
Dobrý den , prosim vás ted mam Škodu oktavia 1.9tdi 81kw jedničková , v servisu a automechanik mi říkal že za zavaření prasklé hlavy motoru a výměnu hydroštosů a výměnu oleje a ještě nevím co je potřeba k téhle zavadě vyměnit.... tak že prej 20 tisíc .... přijde mi to hodně , prosím vás o návrhy kolik to cca stojí a jestli je to nadcenou ? děkuji za odpovědi |
|
| Autor: | darklord [ 24.11.13, 23:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!! |
Hydrostel povedzme 200Kc kus, x8 to mas hned 1600Kc. Tesnenie pod hlavu 1300Kc, sada tesneni na hlavu ~2000Kc. Hlavu treba zrovnat, zabrusit ventilove sedla. Samotne zavarenie tiez stoji kopec penazi, pretoze je to narocne na material, know-how a cas. Takze 20k za generalku hlavy s tym ze ti ju aj demontuje a potom motor posklada mi pride cena uplne normalna. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 25.11.13, 00:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!! |
dělal sem to na svým tdi těsnění sání 80,- vejfuk 300,- pod hlavu 1250,- šrouby hlavy 700,- repas hlavy (srovnání gufera zabroušení ventilů) 2500,- žhavící svíčky 1500,- hydroštely máš okolo 100kč za kus tj dejme tomu 1000,- rozvody 3500,- a maximálně dva dny práce (dá se za den/8hodin) takže 20 000 nadhodnocený edit: zapomněl sem že máš prasklou hlavu takže si připočti cca 3000,- za jinou |
|
| Autor: | Jarda S. [ 25.11.13, 00:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!! |
http://www.cc-autodily.cz/kosik?id=134&sort=cena_dph |
|
| Autor: | darklord [ 25.11.13, 01:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!! |
A varenie hlavy mas kde? |
|
| Autor: | Jarda S. [ 25.11.13, 01:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!! |
proč jí vařit ? na tdi je hlav tři prdele ... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 25.11.13, 01:06 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!! |
navíc si myslim že u tdi prasklá nebude ... |
|
| Autor: | darklord [ 25.11.13, 01:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!! |
Chalan sa pyta na cenu s VARENIM hlavy. A ty zase ako vzdy len trepes a trepes... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 25.11.13, 01:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!! |
v prvním příspěvku hned říkám výměna za jinou vaření nemá smysl ... |
|
| Autor: | p.s. [ 25.11.13, 10:35 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!! |
já se přidávám radši sehnat jinou hlavu než starou vařit osobně s vařenou hlavou nemám dobrý zkušenosti nevydrží to |
|
| Autor: | Jarda S. [ 25.11.13, 12:22 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!! |
Jarda S. píše: http://www.cc-autodily.cz/kosik?id=134&sort=cena_dph zde dokonce jenom za 6500 http://eshop.autorozvody.cz/ |
|
| Autor: | Jarda S. [ 25.11.13, 18:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!! |
http://auto.bazos.cz/inzerat/28859041/H ... ctavia.php hlavy jsou stejný u 66 i 81kw |
|
| Autor: | worech [ 25.11.13, 18:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!! |
Dík za užitečné rady,ale borec mi říkal že volal do nějaký vrakárny ,kde bere díly a prej když tam nějaka hlava je tak za 6k ,ale ted tam žadnou stejne nema a ještě se prej taky dost riskuje ,že to s ní bude stejný problém.... tak já nevim ,asi si udělám hezký vánoce 20k učtenka pod stromek |
|
| Autor: | Jarda S. [ 25.11.13, 19:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!! |
dopln si bydliště, třeba ti pomůže někdo z okolí, osobně si myslim že hlava prasklá nebude a nejspíš jenom odešlo těsnění |
|
| Autor: | Jiri [ 26.11.13, 23:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!! |
Muze bejt a nemusi, je to dobrej servis? znas ho, neznas, co s tim autem je konkretne za problem, ja osobne sem se nesetkal ani se spatnym tesnenim na TDi, natoz s prasklou hlavou, ale nerikam ze to nemuze bejt, mel sem jeden motor a na tom praksla ojnice, prorazenej blok |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|