Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!!
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=32444
Stránka 1 z 1

Autor:  worech [ 24.11.13, 23:52 ]
Předmět příspěvku:  Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!!

Dobrý den , prosim vás ted mam Škodu oktavia 1.9tdi 81kw jedničková , v servisu a automechanik mi říkal že za zavaření prasklé hlavy motoru a výměnu hydroštosů a výměnu oleje a ještě nevím co je potřeba k téhle zavadě vyměnit.... tak že prej 20 tisíc .... přijde mi to hodně , prosím vás o návrhy kolik to cca stojí a jestli je to nadcenou ? děkuji za odpovědi

Autor:  darklord [ 24.11.13, 23:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!!

Hydrostel povedzme 200Kc kus, x8 to mas hned 1600Kc. Tesnenie pod hlavu 1300Kc, sada tesneni na hlavu ~2000Kc. Hlavu treba zrovnat, zabrusit ventilove sedla. Samotne zavarenie tiez stoji kopec penazi, pretoze je to narocne na material, know-how a cas. Takze 20k za generalku hlavy s tym ze ti ju aj demontuje a potom motor posklada mi pride cena uplne normalna.

Autor:  Jarda S. [ 25.11.13, 00:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!!

dělal sem to na svým tdi
těsnění sání 80,- vejfuk 300,- pod hlavu 1250,- šrouby hlavy 700,- repas hlavy (srovnání gufera zabroušení ventilů) 2500,- žhavící svíčky 1500,- hydroštely máš okolo 100kč za kus tj dejme tomu 1000,- rozvody 3500,- a maximálně dva dny práce (dá se za den/8hodin) takže 20 000 nadhodnocený

edit: zapomněl sem že máš prasklou hlavu takže si připočti cca 3000,- za jinou

Autor:  Jarda S. [ 25.11.13, 00:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!!

http://www.cc-autodily.cz/kosik?id=134&sort=cena_dph

Autor:  darklord [ 25.11.13, 01:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!!

A varenie hlavy mas kde?

Autor:  Jarda S. [ 25.11.13, 01:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!!

proč jí vařit ? na tdi je hlav tři prdele ...

Autor:  Jarda S. [ 25.11.13, 01:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!!

navíc si myslim že u tdi prasklá nebude ...

Autor:  darklord [ 25.11.13, 01:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!!

Chalan sa pyta na cenu s VARENIM hlavy. A ty zase ako vzdy len trepes a trepes...

Autor:  Jarda S. [ 25.11.13, 01:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!!

v prvním příspěvku hned říkám výměna za jinou vaření nemá smysl ...

Autor:  p.s. [ 25.11.13, 10:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!!

já se přidávám radši sehnat jinou hlavu než starou vařit osobně s vařenou hlavou nemám dobrý zkušenosti nevydrží to

Autor:  Jarda S. [ 25.11.13, 12:22 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!!

Jarda S. píše:
http://www.cc-autodily.cz/kosik?id=134&sort=cena_dph

zde dokonce jenom za 6500 http://eshop.autorozvody.cz/ 8)

Autor:  Jarda S. [ 25.11.13, 18:24 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!!

http://auto.bazos.cz/inzerat/28859041/H ... ctavia.php hlavy jsou stejný u 66 i 81kw

Autor:  worech [ 25.11.13, 18:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!!

Dík za užitečné rady,ale borec mi říkal že volal do nějaký vrakárny ,kde bere díly a prej když tam nějaka hlava je tak za 6k ,ale ted tam žadnou stejne nema a ještě se prej taky dost riskuje ,že to s ní bude stejný problém.... tak já nevim ,asi si udělám hezký vánoce 20k učtenka pod stromek :D ...... říkal ,že samotné zavaření ,vybroušení a srovnání bude 10,5k a zbytek za ty hydroštely ,těsnění atd....... ve výsledku těch 20k

Autor:  Jarda S. [ 25.11.13, 19:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!!

dopln si bydliště, třeba ti pomůže někdo z okolí, osobně si myslim že hlava prasklá nebude a nejspíš jenom odešlo těsnění

Autor:  Jiri [ 26.11.13, 23:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Prasklá hlava motoru a výměna hydroštosů!!!!!

Muze bejt a nemusi, je to dobrej servis? znas ho, neznas, co s tim autem je konkretne za problem, ja osobne sem se nesetkal ani se spatnym tesnenim na TDi, natoz s prasklou hlavou, ale nerikam ze to nemuze bejt, mel sem jeden motor a na tom praksla ojnice, prorazenej blok

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/