| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| felicie 1,3 MPI po bouračce nestartuje https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=32468 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | menhy [ 2.12.13, 01:33 ] |
| Předmět příspěvku: | felicie 1,3 MPI po bouračce nestartuje |
mám feldu 1,3 mpi rv: 1998 50kw ,po bouračce,motor normálně točí ale nenaskočí,na palubovce svítí kontrolka airbagů... |
|
| Autor: | škodovka [ 2.12.13, 03:13 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: felicie 1,3 MPI po bouračce nestartuje |
A kde jsi jí naboural? (Tím nemyslím například Pardubice, ale která část vozu je poškozená) |
|
| Autor: | menhy [ 2.12.13, 08:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: felicie 1,3 MPI po bouračce nestartuje |
je nabouraná levá strana auta(přední a zadní dveře),předku auta se nic nestalo,Airbagy jsou oba vybouchlé... |
|
| Autor: | fatal [ 2.12.13, 08:39 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: felicie 1,3 MPI po bouračce nestartuje |
Bzučí palivové čerpadlo po otočení klíčku na I ? |
|
| Autor: | menhy [ 2.12.13, 22:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: felicie 1,3 MPI po bouračce nestartuje |
nesaje benzín.. po cáknutí pod svíčky krásně chytla... |
|
| Autor: | Milan Koukal [ 4.12.13, 17:31 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: felicie 1,3 MPI po bouračce nestartuje |
po levé straně vede svazek k čerpadlu a na zadní část auta, možná se ti přerušil drát k čerpadlu. oddělej plasty a zkontroluj to. Ještě mě napadlo, nemáš odpojenou kostru u zadního levého světla. Ta je společná aj pro čerpadlo. |
|
| Autor: | menhy [ 4.12.13, 19:56 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: felicie 1,3 MPI po bouračce nestartuje |
už jsem nato přišel... byl vytržený kabel ze svorkovnice u čerpadla ale vypadal že je v pořádku.. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|