|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
Utahovací moment hlavy a vahadel 1.3 MPi
| Autor |
Zpráva |
|
large
Registrován: 23.7.08, 01:21 Příspěvky: 44 Bydliště: Havířov
|
 Utahovací moment hlavy a vahadel 1.3 MPi
Zdravím chlapi. mám teď v garáži jednu rozebranou 1.3 MPi a potřeboval bych vědět jakým momentem utáhnout hlavu a taky vahadla ventilů. Určitě už to tady i někdo řešil takže pokud víte o nějakém schopném odkazu tak i za ten budu rád. Díky.
|
| 27.12.13, 21:29 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Jardak
Registrován: 14.11.13, 13:13 Příspěvky: 143 Bydliště: Kaznějov
|
 Re: Utahovací moment hlavy a vahadel 1.3 MPi
Hlava: 1. stupeň 17 - 20 Nm, 2. stupeň otočit o 90°, 3. stupeň otočit o dalších 90° Vahadla: 25 - 30 Nm
_________________ Je: Fabia combi 1,4 TDI 2008, Polo 1,2 2008 Byl: Focus combi 1,8 TDCi 2002
|
| 27.12.13, 21:33 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
 Re: Utahovací moment hlavy a vahadel 1.3 MPi
25-28Nm a dvakrát přejít 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 27.12.13, 21:39 |
|
 |
|
Jardak
Registrován: 14.11.13, 13:13 Příspěvky: 143 Bydliště: Kaznějov
|
 Re: Utahovací moment hlavy a vahadel 1.3 MPi
Odkud máš tu informaci? Já všude narazil na 17 - 20 Nm. I na novým těsnění Elring jsou předepsány tyto hodnoty. Tak to dodržuju. A myslím. že je hlava utažená až doprdele, když utahuju druhých 90°, mám někdy o ty šrouby strach....
_________________ Je: Fabia combi 1,4 TDI 2008, Polo 1,2 2008 Byl: Focus combi 1,8 TDCi 2002
|
| 27.12.13, 21:42 |
|
 |
|
large
Registrován: 23.7.08, 01:21 Příspěvky: 44 Bydliště: Havířov
|
 Re: Utahovací moment hlavy a vahadel 1.3 MPi
díky chlapi 
|
| 27.12.13, 22:39 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 5 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|